کد خبر: 127405 A

خدا خدا می‌کردیم به بوسنی بخوریم؛

ما نباید توقع زیادی داشته باشیم. تا دیروز خدا خدا می‌کردیم که به بوسنی بخوریم که خوردیم اما در جام‌جهانی می‌بینیم آن چیزی که فکر می‌کردیم، نیست.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه گروه‌های جام‌جهانی سخت است چون تیم‌هایی که به جام جهانی آمده‌اند، قوی هستند.

مجتبی محرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: گروه ما در جام جهانی گروه خوبی است. همه گروه‌ها سخت است چون تیمی که به جام‌جهانی آمده، قوی است. هر تیمی که به جام‌جهانی می‌آید، حتما خوب بوده که توانسته به این مسابقات صعود کند.

وی در مورد حریفان ایران در جام جهانی گفت: آرژانتین که قطب فوتبال دنیا است. من بازی‌های نیجریه را ندیده‌ام اما معمولا تیم‌های آفریقایی گردن‌کلفت هستند و با قدرت بدنی بالایی بازی می‌کنند و اکثر بازیکنان آنها در اروپا شاغل هستند. بوسنی هم قوی است و نباید آنها را آسان گرفت. الآن نباید توقعات را بالا برد و به نظرم تیم ملی ما در جام‌جهانی خوبی محک می‌خورد.

مدافع سابق تیم ملی اظهار داشت: الآن بعضی‌ها حرف از صعود تیم ملی از این گروه می‌زنند اما به نظرم نباید توقعات را بالا برد. باید برنامه‌ریزی، تدارکات و بازی‌های دوستانه با تیم‌های مطرح و بزرگ دنیا داشته باشیم. کی‌روش تجربه زیادی دارد و می‌تواند به خوبی تیم را هدایت کند. باید برنامه کی‌روش را فدراسیون درست اجرا کند تا موفق شویم نه اینکه لیگ را برگزار نکنیم چون هیچ جای دنیا اینطوری نیست و همه تیم‌ها با آمادگی کامل به جام جهانی می‌روند. ما نباید توقع زیادی داشته باشیم. تا دیروز خدا خدا می‌کردیم که به بوسنی بخوریم که خوردیم اما در جام‌جهانی می‌بینیم آن چیزی که فکر می‌کردیم، نیست.

محرمی در پایان گفت: من در جام‌جهانی بازی نکردم، اما مثل هر فوتبالیستی دوست داشتم در جام‌جهانی و المپیک بازی کنم. دوران ما اینطوری نبود و امکانات نداشتیم. البته درسال ۹۰ می‌توانستیم به جام‌جهانی صعود کنیم که متأسفانه یکسری بازیکن مثل خود من را محروم کردند و با تفاضل گل حذف شدیم و نتوانستیم به جام‌جهانی برویم. همیشه حسرت خوردم چرا در جام‌جهانی بازی نکردم و این مسئله خیلی اذیتم کرد که به خاطر هیچ و پوچ به جام‌جهانی نرفتم.

آرژانتین المپیک ایران بازی بوسنی تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی فوتبال نیجریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر