کد خبر: 127413 A

با صدور بیانیه‌ای صورت گرفت؛

موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه‌ای رفتار می‌کنند.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص صحبت‌های سرمربی تیم سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست‌های خاص، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون، متن بیانیه کارلوس کی روش به این شرح است: به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه‌ای به بازیکنانم ارائه می‌کنم را به صورت عمومی به رسانه‌ها اعلام نخواهم کرد و این صحبت‌های مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می‌کنم. به عنوان یک قاعده کلی، در صورتی که مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می‌دهم رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم.

وی در ادامه آورده است: از نظر دید فنی، شدیداً معتقدم وظیفه من در مقابل بازیکنانم صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند و در نهایت به عنوان یکی از مهمترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه‌ای، بازیکنی را به تیم ملی دعوت می‌کنم که شخصاً معتقد هستم در پستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. این مسئله را مجددا تکرار می‌کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به او نیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه‌ای رفتار می‌کنند.

اخلاق بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال رسانه صدور بیانیه ای کارلوس کی روش صورت واکنش کرانچار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر