کد خبر: 128141 A

سخت‌ترین روزها را در غم پدر سپری می‌کنم؛

بالاخره بلیط پرواز را تهیه کرده و چهارشنبه عصر پس از چندین ساعت توقف در فرودگاه استانبول عازم تهران خواهم شد و انشاالله روز پنجشنبه به ایران می‌رسم و بلافاصله هم به اصفهان خواهم رفت.

کاپیتان اسبق پرسپولیس و تیم ملی ایران گفت: از همه آنهایی که این روزها به نوعی با من و خانواده‌ام ابراز همدردی کردند تقدیر و تشکر می‌کنم و امیدوارم در شادی‌هایشان جبران کنم.

به گزارش ایلنا، احمدرضا عابدزاده افزود: درگذشت پدر و از دست دادن تکیه گاهی که یک عمر برای ما زحمت کشید داغ بسیار سنگینی است و من این روزها در غربت سخت‌ترین روزهایم را در غم از دست دادن پدرم سپری می‌کنم و امیدوارم بتوانم محبت همه آنهایی که این روزها با من و خانواده‌ام ابراز همدردی کرده‌اند را جبران کنم.

عابدزاده درباره زمان سفرش به ایران گفت: با توجه به اینکه ایام تعطیلات کریسمس نزدیک است برای تهیه بلیط و سفر فوری به ایران با کمی مشکل مواجه شدم، اما بالاخره بلیط پرواز را تهیه کرده و چهارشنبه عصر پس از چندین ساعت توقف در فرودگاه استانبول عازم تهران خواهم شد و انشاالله روز پنجشنبه به ایران می‌رسم و بلافاصله هم به اصفهان خواهم رفت تا بر سر مزار پدر خدابیامرزم بروم. با این شرایط پس از اینکه نتوانستم در مراسم تشییع و تدفین پدر عزیزم حضور یابم در مراسم ترحیم که صبح روز چهارشنبه برگزار می‌شود نخواهم بود. روز یکشنبه مراسم شب هفت در اصفهان برگزار می‌شود و دوستانم در تهران لطف کرده و در حال برنامه‌ریزی هستند تا مجلس ترحیمی که احتمالا روز دوشنبه خواهد بود در تهران برگزار شود.

عابدزاده در پایان گفت: از زمان فوت پدرم پیام‌های ابراز همدردی مردم فوتبالدوست و هواداران را در فضای مجازی و اینترنت مطالعه کرده و با خواندن پیام‌های محبت‌آمیز و همدردی آنها اشک ریختم. طی این روزها خیلی‌ها با صدور پیام تسلیت با من ابراز همدردی کردند. از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تا مدیران باشگاه، پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس و خیلی‌ها که روزگاری با هم بودیم از همه آنها سپاسگزارم و امیدوارم در شادی‌هایشان جبران کنم. در این میان محمد رویانیان و رسول کربکندی با حضور در مراسم تشییع و تدفین لطف خود را بار دیگر به من نشان دادند. بنده امروز با محمد رویانیان تماس گرفتم و بر حسب وظیفه از وی تشکر و قدردانی کردم. اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به رغم مسئولیت‌های زیادی که دارد در مراسم تشییع حضور یافته برایم بسیار ارزشمند و فراموش نشدنی است. از وی سپاسگزارم و بار دیگر از رسانه‌ها و همه آنهایی که طی این روزها با صدور پیام تسلیت یا ابراز همدردی در فضای مجازی خود را شریک غم های من دانستند بی‌نهایت سپاسگزار و ممنونم. امیدوارم بتوانم محبت مردم و همه پیشکسوتان و مسئولان را جبران کنم. غم از دست دادن پدر بسیار سخت است و این روزها من در غربت با مطالعه پیام‌های مردم کمی آرام گرفتم و امیدوارم بتوانم لطف مردم را جبران کنم.

اصفهان ایران اینترنت بلیط پدر پیشکسوتان رسانه فرودگاه فوت استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر