کد خبر: 128286 A

رای فدراسیون هفته آینده اعلام می‌شود؛

قهرمانی برای رسیدن به جایگاهش در داوری ایران و آسیا، سختی‌های بسیاری را متحمل شد، اما این جایگاه با یک سری تهمت‌های ناروا، خدشه‌دار شد.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: تهمت‌ها به محسن قهرمانی، ادعاهایی بی‌پایه است.

به گزارش ایلنا، محمد جهانی‌فر با اشاره به این مطلب اظهار داشت: محسن قهرمانی برای رسیدن به جایگاهش در داوری ایران و آسیا، سختی‌های بسیاری را متحمل شد، اما این جایگاه با یکسری تهمت‌های ناروا، خدشه‌دار شد.

وی افزود: متاسفانه حرف و حدیث‌هایی که پیرامون این داور خراسانی وجود داشت بر پایه مدارک و شواهد نامعتبر و غیر موثق بود و تنها باعثشد حرمت داوری شکسته شود.

جهانی فر ادامه داد: متاسفانه با حرف و حدیث‌هایی که بوجود آمد، حتی زندگی شخصی وی هم تحت تاثیر قرار گرفت و لطمات جبران‌ناپذیری به این داور خوب خراسانی وارد شد.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: هیات فوتبال استان و کمیته داوران این هیات تلاش‌های زیادی را برای اثبات حقانیت قهرمانی انجام داد و بنده هم شخصا مذاکرات متعدد با مسوولان فدراسیون و اعضای کمیته و دپارتمان داوری داشتم و نظر خود را در خصوص اطمینان از صحت کاری وی در امر داوری به آنها اعلام کردم.

وی تصریح کرد: طبق اعلام قبلی، رای فدراسیون در این خصوص هفته آینده اعلام می‌شود و با توجه به اینکه هیچگونه مدرک مستدل و قابل استنادی برای اثبات گناهکاری قهرمانی به فدراسیون ارائه نشده امیداوریم شرایط به نفع قهرمانی و جامعه داوری رقم بخورد.

ایران جامعه خراسان رضوی فوتبال کمیته داوران فدراسیون جهانی قهرمانی پایه تهمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر