کد خبر: 128388 A

گروه سختی در آسیا داریم؛

از اول فصل تراکتور را به این دلیل انتخاب کردم که شخصیت قهرمانی دارد و هواداران پرشور و خوبی از این تیم حمایت می‌کنند و آسیایی هم هست. من اهداف بزرگی دارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا باید در تمام بازی‌ها خوب بازی کنیم.

حامد لک در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در لیگ قهرمانان آسیا گروه سختی داریم و برای اینکه در یک تورنمنت بزرگ مثل لیگ قهرمانان موفق شویم، باید در تمام بازی‌ها خوب کار کنیم. باید تمام تمرکزمان روی بازی‌ها باشد تا نتایج خوبی کسب کنیم و با دعای مردم آذربایجان و ایران، سربلند شویم و از این گروه صعود کنیم. البته ما به دنبال رسیدن به قهرمانی در آسیا باشیم.

وی افزود: هر بازی سختی خاص خودش را دارد و باید با تمرکز در بازی ها شرکت کنیم تا دست پر از زمین خارج شویم. تراکتورسازی دومین تجربه آسیایی خود را پیش رو دارد و بچه‌ها تجربه لازم را برای حضور در این تورنمنت دارند. بازیکنان فصل قبل آسیا را تجربه کرده‌اند و بازیکنانی که اضافه شده‌اند هم تجربه حضور در آسیا را داشته‌اند و این مسائل به تیم کمک می‌کند تا شرایط را درک کنیم و خوب کار کنیم و موفق شویم.

لک در پایان گفت: از اول فصل تراکتور را به این دلیل انتخاب کردم که شخصیت قهرمانی دارد و هواداران پرشور و خوبی از این تیم حمایت می‌کنند و آسیایی هم هست. اهداف بزرگی دارم و می‌خواهم از تراکتورسازی به اروپا برسم. می‌خواهم با پیراهن تراکتورسازی در آسیا بدرخشم تا به اروپا برسم. همه بچه‌ها همین حس را دارند چون تراکتورسازی یک برند بین‌المللی است و جای رشد و پیشرفت برای بازیکنان دارد.

ایران بازی تراکتورسازی تبریز رشد زمین فوتبال لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان آسیا تراکتورسازی اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر