کد خبر: 128526 A

دوستی‌مهر:

بازی کردن تیم های پایه با تیم‌های بزرگسال در کل جواب می‌دهد و بازیکنان را برای مقابله با شرایط سخت آماده می‌کند.

تیم ملی جوانان روز شنبه در یک بازی دوستانه در ورزشگاه درفشی فر به مصاف تیم بزرگسالان پرسپولیس می‌رود.

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر خبر داد که تیم ملی جوانان در آغاز اردوی جدیدش روز شنبه در ورزشگاه درفشی فر به مصاف تیم بزرگسالان پرسپولیس می رود.

سرمربی تیم ملی جوانان در این باره گفت: سال با تیم ملی زیر۱۷ سال و در روزهایی یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس با این تیم بازی کردیم و ۴ بر یک شکست خوردیم و امسال با تیم ملی جوانان می‌خواهیم به مصاف پرسپولیس به سرمربیگری علی دایی برویم. همه چیز آماده است و امیدوارم بازی خوبی از کار دربیاید. البته پرسپولیس روز شنبه ریکاوری بازی‌اش با مس در کرمان را دارد و با تلفیقی از بازیکنان ذخیره و اصلی به مصاف تیم ملی جوانان می‌آید. ما البته سعی می‌کنیم همه بازیکنان تیم ملی جوانان را بازی دهیم. نگاه ما به بازیهای دوستانه نتیجه گرفتن نیست و بازیهای تمرینی را در دستور کار قرار می دهیم.

دوستی‌مهر ادامه داد: روز دوشنبه هم با تیم بزرگسالان پیکان بازی می‌کنیم و همه سعی ما بر این است که تا زمان رقابت‌های نهایی در میانمار با برنامه‌ریزی خوبی که فدراسیون و کمیته جوانان دارد، در تورنمنت‌های خوب خارجی شرکت کنیم و با تیم‌های بزرگسال لیگ برتری بازی کنیم. بازی کردن تیم های پایه با تیم‌های بزرگسال در کل جواب می‌دهد و بازیکنان را برای مقابله با شرایط سخت آماده می‌کند.

سرمربی تیم ملی جوانان در پایان گفت: در صورتی که بارش برف و باران داشته باشیم تمرینات را به زمین چمن مصنوعی می‌بریم و البته اگر بارش برف سنگین باشد در سالن تمرین خواهیم کرد، البته با توجه به هوای میانمار که شرجی و بارانی است باید بازی کردن در زمین‌های بارانی را بارها و بارها و در شرایط مسابقه تمرین کنیم.

بارش برف بارش برف و باران بازی پرسپولیس رقابت زمین سرمربی تیم ملی علی دایی یحیی گل محمدی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر