کد خبر: 128685 A

با حضور هواداران اسطوره برگزار شد؛

مراسم سومین سالگرد تولد ناصر حجازی، دیروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا با حضور خانواده وی و جمعی از مردم و هواداران استقلال برگزار شد.

مراسم سومین سالگرد تولد ناصر حجازی بعد از درگذشتش، دیروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا با حضور خانواده وی و جمعی از مردم و هواداران استقلال برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مراسم سومین سالگرد تولد ناصر حجازی، دیروز در قطعه نام‌آوران بهشت‌زهرا با حضور خانواده وی و جمعی از مردم و هواداران استقلال برگزار شد.

در این مراسم که ساعت ۱۱ آغاز شد، دوستداران حجازی یاد و خاطره‌اش را گرامی داشتند. در حالیکه کیک بزرگی برای تولد حجازی تدارک دیده شده بود شمع ۶۴سالگی تولد وی روی آن قرار گرفت تا دوستداران وی اینگونه یاد و خاطره حجازی را بعد از مرگش گرامی داشته باشند. هواداران زیادی با دسته‌ گل‌هایی که به دست داشتند به بهشت‌زهرا آمدند و با قرائت فاتحه‌ای در مراسم تولد حجازی شرکت کردند.
۲۳ آذر سالروز تولد ناصر حجازی است اما خانواده وی مراسم تولد وی را دو روز جلوتر انداختند تا مردم در روز پنجشنبه آسوده‌تر بتوانند در بهشت‌زهرا حضور پیدا کنند. در حالی‌که هوای تهران به شدت سرد بود، ‌ حدود ۸۰۰،۷۰۰ نفر از مردم از این مراسم استقبال کردند.

استقلال بهشت زهرا تولد خانواده ناصر حجازی مراسم هواداران سالگرد مردم اسطوره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر