کد خبر: 131463 A

هفته بیستم لیگ برتر؛

در این نیمه خلعتبری برگ برنده دایی بود که موفق شد در دقیقه ۱۰ این بازی قفل دروازه قوهای سفید انزلی‌چی را باز کند تا تیم شهریار ۴۵ دقیقه نخست را با برتری به رختکن بروند

بیستمین هفته لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برگزاری ۳ دیدار همزمان از ساعت ۱۴:۳۰ آغاز شد که در مهمترین دیدار پریسپولیس تهران در انزلی یک بر صفر از ملوانان این شهر پیش افتاده است تا گام محکمی برای تداوم صدرنشینی بردارد.

به گزارش ایلنا، هفته بیستم لیگ برتر باشگاه‌های کشور عصر امروز با برگزاری ۸ دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری خواهد شد که در مهمترین دیدار عصر امروز از ساعت ۱۴:۳۰ تیم فوتبال ملوان در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف پرسپولیس تهران رفت که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ‌پوشان پایتخت به پایان رسید.

در این نیمه محمدرضا خلعتبری برگ برنده علی دایی بود که موفق شد در دقیقه ۹ این بازی قفل دروازه قوهای سفید انزلی‌چی را باز کند تا تیم شهریار ۴۵ دقیقه نخست را با برتری به رختکن بروند و امیدوار باشند در نیمه دوم با حفظ نتیجه این بازی گام محکم دیگری در راه تداوم صدرنشینی خود بردارند.

نیمه نخست این بازی فیزیکی و پر برخورد دنبال شد و دو تیم حملات متعددی را بر روی دروازه‌ یکدیگر تدارک دیدند که البته سرخ‌پوشان روی همکاری خوب پیام صادقیان و خلعتبری موفق به گلزنی شدند.

نتایج دیدارها تا این لحظه به این شرح است:

ملوان بندر انزلی(صفر) - پرسپولیس(یک)

گل: خلعتبری(۹) برای پرسپولیس

سایپای البرز(یک) - ذوب‌آهن اصفهان(صفر)

گل: کاوه رضایی(۳۳) برای سایپا

مس کرمان(یک) - تراکتورسازی تبریز(صفر)

گل: احمد حسن‌زاده(۷) برای مس

سپاهان اصفهان(۲) - فجر سپاسی شیراز(صفر)

گل: مهدی شریفی(۳)، علی کریمی(۱۸)

فولاد خوزستان(صفر) - راه‌آهن سورینت(صفر)

گسترش فولاد تبریز(صفر) - صبای قم(یک)

نفت تهران(صفر) - استقلال خوزستان(صفر)

استقلال تهران(؟) - داماش گیلان(؟)، ساعت ۱۶:۲۵

اصفهان بازی باشگاه های کشور پرسپولیس تراکتورسازی تبریز سایپا فولاد لیگ برتر مس کرمان شهریار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر