کد خبر: 131494 A

کمیته انضباطی اعلام کرد؛

کمیته استیناف درخصوص تجدیدنظرخواهی شجاع خلیل‌زاده نسبت به رای کمیته انضباطی بابت انعقاد قرارداد همزمان با باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان، رای خود را اعلام کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آخرین احکام و دعوت‌هایش را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، کمیته انضباطی به جهت رسیدگی به دعوی مطالبه وجه کیانوش رحمتی از باشگاه استقلال روز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه در کمیته‌انضباطی با حضور طرفین پرونده برگزار می‌شود. عدم حضور مانع از رسیدگی نخواهد بود. همچنین در همین روز جلسه رسیدگی به مطالبه وجه جلال کرمی و محمد محمدی از باشگاه مس‌کرمان با حضور طرفین برگزار می‌شود و براساس اعلام کمیته انضباطی عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.

همچنین کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخصوص تجدیدنظرخواهی شجاع خلیل‌زاده نسبت به رای کمیته انضباطی فدراسیون بابت انعقاد قرارداد همزمان با باشگاه‌های پرسپولیس و سپاهان، رای خود را اینگونه اعلام کرد: محکومیت نامبرده به پرداخت ۶۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ ارتکاب تخلف انعقاد همزمان قرارداد داخلی با دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان، با توجه به تصویر قرارداد تنظیمی نامبرده با باشگاه پرسپولیس، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه نامبرده، وارد کند به عمل نیامده و بر اساس ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، دادنامه صادره عینا تایید می‌شود.

زینی‌زاده ۱۰ میلیون تومان جریمه شد

رای کمیته انضباطی درخصوص شکایت تورج حق‌وردی از حمید زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز، صادر شد. زینی‌زاده علیه حق‌وردی در یک خبرگزاری مصاحبه کرده بود که پس از بررسی پرونده، زینی‌زاده را به توبیخ کتبی با درج در سوابق انضباطی و پرداخت یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرده و موکدا به مدیرعامل تراکتورسازی یادآوری می‌شود، تکرار رویه موجود بسترساز اعمال جرایم و تنبیهات انضباطی شدیدتر خواهد بود. این رای قابل تجدیدنظر در کمیته استیناف است.

آیین نامه باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس تراکتورسازی تبریز دی ماه فدراسیون فوتبال کمیته انضباطی مس کرمان تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر