کد خبر: 133485 A

متاسفانه به مربیان جوان اهمیت نمی‌دهند؛

وینگادا هم با علم روز ‌آشنا است و می‌توانستند با هم به تیم ملی امید ما کمک کنند. تیم ملی امید ما نفرات خوبی دارد و حیف شد که چنین اتفاقی افتاد.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: از شنیدن خبر استعفای منصوریان از تیم ملی امید کشورمان متاسف شوم.

محمدرضا مهدوی در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: از شنیدن خبر استعفای منصوریان از تیم ملی امید ایران متاسف شدم به خاطر اینکه یک مربی جوان که داشت پیشرفت کرد و زحمات زیادی برای تیم ملی امید ما کشیده بود و حتی شنیده بودم از جیب خودش به خاطر عرق ملی که داشت برای تیم ملی امید خرج می‌کرد دیگر کنار این تیم نیست و متاسفم که نتوانستند با او ادامه همکاری بدهند. این اتفاق به بچه‌های تیم ملی امید لطمه می‌زند. منصوریان بازیکن بزرگی بود و می‌توانست ارتباط خوبی با بچه‌های تیم امید برقرار کند اما متاسفم که به مربیان جوان اهمیت داده نمی‌شود و خیلی زود از گردنه خارج می‌شوند.

وی در مورد احتمال حضور وینگاد در تیم ملی امید ایران گفت: من منکر مربیان خارجی نیستم، اما چه خوب می‌شد که منصوریان در تیم ملی امید ما کارش را ادامه می‌داد و وینگادا به عنوان مشاور به او کمک می‌کرد. با این کار می‌توانستند تعامل خوبی بین وینگادا و منصوریان ایجاد کنند چون پست و سمت چندان مهم نیست و مهم موفقیت تیم ملی امید است. به هر حال می‌توانستند از تجربیات منصوریان و وینگادا در کنار هم استفاده کنند.

مهدوی در پایان گفت: منصوریان هر چند مربی جوانی است اما تجربه بسیار بالایی دارد و وینگادا هم با علم روز ‌آشنا است و می‌توانستند با هم به تیم ملی امید ما کمک کنند. تیم ملی امید ما نفرات خوبی دارد و حیف شد که چنین اتفاقی افتاد. من با آمدن وینگادا مخالف نیستم و او تجربه حضور در ایران را دارد و امیدوارم آن تجربه به وینگادا در تیم ملی امید کمک کند. در مجموع با آمدن وینگادا مشکلی ندارم اما دوست دارم مربیانی به فوتبال ما بیایند که حرفه‌ای باشند و به فوتبال ما کمک کنند.

ایران تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران فوتبال امید کمک جوان مهدوی منصوریان وینگادا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر