کد خبر: 133897 A

پرسپولیس به مشکل نمی‌خورد؛

اگر نفت را می‌بردیم شرایط بهتر بود ولی باید قبول کنیم روز خوب ما نبود. هر چند در چنین روزی هم دیدیم که بچه ها چه موقعیت‌هایی ایجاد کردند.

هافبک دفاعی پرسپولیس گفت: این آسیب‌دیدگی برای من یک شوک بزرگ بود اما آن را به حساب قسمت می‌گذارم و امیدوارم هرچه سریع‌تر بتوانم به جمع دوستان خوبم برگردم و در خدمت هواداران باشم.

به گزارش ایلنا، مهرداد کفشگری پس از عمل جراحی صبح امروز خود افزود: صحنه شوک‌آوری بود. آن لحظه را به خوبی در ذهن خودم دارم اما وقتی در تلویزیون دیدم خیلی بدتر به نظر رسید. به هر حال قسمت ما این بود حالا باید صبر کنم تا روال کارهای درمانی با کمک پزشکان به خوبی بگذرد. امروز جراحی داشتم که پزشک متخصص از آن راضی بود حالا تمام تمرکزم را روی این مساله گذاشته ام که در موعد مقرر یا حتی زودتر از آن بتوانم تمرینات جدی خودم را آغاز کنم.

وی درباره بروز این آسیب‌دیدگی در آستانه دربی خاطرنشان کرد: طبعا هر بازیکنی دوست دارد در این بازی حضور داشته باشد. ما با هم خوب جور شده بودیم ولی اعتقاد دارم پرسپولیس دچار مشکل نخواهد شد. بازیکنان خوب بسیار زیادی داریم و هواداران مطمئن باشند در این بازی هم شاهد قدرت نمایی پرسپولیس خواهند بود.

کفشگری درباره احتمال ۳ اخطاره شدن بعضی از بازیکنان برای بازی دربی تصریح کرد: البته ما قبل از دربی یک بازی مهم دیگر داریم که به هیچ‌وجه نمی‌توانیم از کنار آن بگذریم. الان رقابت خیلی سنگین‌تر شده و فولاد به امید گذر از ما در این بازی حاضر می‌شود که نباید چنین اجازه‌ای بدهیم. اگر نفت را می‌بردیم شرایط بهتر بود ولی باید قبول کنیم روز خوب ما نبود. هر چند در چنین روزی هم دیدیم که بچه ها چه موقعیت‌هایی ایجاد کردند.

هافبک متعصب سرخپوشان در پایان افزود: در اینجا می‌خواهم از همه اعضای تیم تشکر کنم که از شب گذشته تا به الان به عیادت من آمده‌اند و مرتب پیگیر حالم بودند. همین دوستی و همدلی که در تیم وجود دارد به ما برای کسب امتیازات و تصاحب قهرمانی و به من در راه بهبودی سریع‌تر انرژی می‌دهد.

آسیب دیدگی انرژی پرسپولیس پزشک متخصص تلویزیون جراحی ذهن رقابت عمل جراحی نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر