کد خبر: 133949 A

در روزی که صادقیان محروم بود؛

پرسپولیس مقابل نفت تهران تیم همیشگی نبود و در غیاب پیام صادقیان روز چندان سختی را برای خط دفاع و دروازه‌بان حریف رقم نزد.

پرسپولیس در دیدار حساس و مهم خود مقابل نفت تهران در ورزشگاه آزادی نمایش چندان جالبی نداشت و در نهایت به تساوی بدون گل رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم علی دایی در روزی که مقابل نفت تهران در استادویم آزادی از حمایت ۱۰ هزار نفر هوادار خود برخوردار بود، نمایش جالبی نداشت و نتوانست ۳ امتیاز این دیدار حساس و مهم را به دست آورد. شاگردان علی دایی در این دیدار سردرگم بودند و عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشتند تا ۲ امتیاز سرنوشت ساز این دیدار خانگی را از دست بدهند.

مشکل پرسپولیس در این دیدار خانگی سردرگمی در خط حمله بود. در روزی که پیام صادقیان عملکرد جالبی نداشتند و نتوانستند در حد انتظار ظاهر شوند. یک بار دیگر عملکرد محسن مسلمان را در این دیدار در ذهن خود مرور کنید. البته محمدرضا خلعتبری هم همین حالت را داشت و حمیدرضا علی عسگری که از عقب به مهاجمان پرسپولیس اضافه می‌شد هم بی‌هدف بازی می‌کرد و نتوانست راه به دروازه حریف ببرد.

پرسپولیس مقابل نفت تهران تیم همیشگی نبود و در غیاب پیام صادقیان روز چندان سختی را برای خط دفاع و دروازه‌بان حریف رقم نزد. البته از حق نگذریم چراکه بیرانوند دروازه‌بان جوان نفت تهران هم روز خوب خودش را پشت سرگذاشت و معدود حملات سرخ پوشان تهرانی را به خوبی دفع کرد و اجازه نداد شاگردان علی دایی دروازه او را باز کنند و امتیازات کامل این بازی را کسب کنند.

واقعیت این بود که در عصر جمعه زمستانی ورزشگاه آزادی تیم یحیی گل محمدی فوتبالی به مراتب بهتر و روانتر از پرسپولیس ارائه کرد و توانست پرسپولیس را در لحظاتی تحت فشار هم قرار دهد و اگر مهاجمان این تیم کمی با دقت تر بودند و ضربات آخر را بهتر می زدند، بعید نبود که نفت تهران طلسم شکست ناپذیری پرسپولیس در این فصل در ورزشگاه آزادی را بشکند و با ۳ امتیاز میدان را ترک کند. نفت تهران مقابل تیم علی دایی نشان داد که بی دلیل در کورس قهرمانی نیست و لیاقت و شایستگی حضور در جمع تیم های بالای جدول را دارد و می تواند به عنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم در فصل بعد باشد.

ایران بازی پرسپولیس جدول دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا مسلمان نفت تهران ورزشگاه آزادی یحیی گل محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر