کد خبر: 133953 A

امیدوارم مشکلات تیم حل شود؛

به خاطر بدشانسی موقعیت‌های گل ما به راحتی از دست می‌رود. امیدوارم در ادامه فصل مشکلات تیم حل شود تا از انتهای جدول جدا شویم.

مدافع کهنه‌کار راه آهن که در دیدار مقابل استقلال به عنوان بازیکن اخلاق از سوی مسئولین برگزاری مسابقه انتخاب شد معتقد است بد شانسی سخت‌ترین رقیب امسال راه‌آهن است.

به گزارش ایلنا، پیروز قربانی پس از باخت یک برصفر تیمش مقابل استقلال تهران گفت: در مجموع بازی خوبی بود و تیم ما در اکثر دقایق بازی نمایش نسبتا متعادلی داشت و پا به پای استقلال در زمین بازی تلاش کرد که متأسفانه در یک لحظه غفلت گل خوردیم و نتیجه بازی را واگذار کردیم.

وی درخصوص باخت های راه‌آهن در این فصل خاطرنشان کرد: متأسفانه در این فصل یکسری مسائل دست به دست هم داده تا در نتیجه‌گیری خوب عمل نکنیم. در برخی از بازی‌ها نسبت به تیم حریف کاملا برتری داریم اما به خاطر بدشانسی موقعیت‌های گل ما به راحتی از دست می‌رود. امیدوارم در ادامه فصل مشکلات تیم حل شود تا از انتهای جدول جدا شویم.

مدافع سابق استقلال تهران در پایان درخصوص اینکه راه‌آهن با یک برد می‌تواند تا حدودی از انتهای جدول جدا شود، گفت: فاصله تیم‌ها در انتها و بالای جدول بسیار کم است و یک تیم ته جدولی با یک یا دو برد می‌تواند تا میانه های جدول خود را بالا بکشد. راه‌آهن امسال از کادر فنی و بازیکنان بسیار خوبی برخوردار است و مدیران باشگاه هم با نگاه حمایتی تمامی شرایط تیم را درک کرده‌اند. امیدواریم در ادامه با بازی‌های خوب و نتایج دلخواه جواب اعتماد مدیران باشگاه را به نحو احسن بدهیم.

اخلاق استقلال بازی جدول راه آهن زمین کادر فنی و بازیکنان مشکلات حل بدشانسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر