کد خبر: 135683 A

نمی‌توانم بازی را پیش‌بینی کنم؛

همان‌طور که پرسپولیس صدرنشینی در لیگ را از دست داد این اتفاق ممکن است برای استقلال هم صورت بگیرد، از این‌رو استقلالی‌ها باید خیلی هوشیار باشند…

هنرمند مطرح کشورمان گفت: صدرنشینی استقلال در لیگ می‌تواند اتفاق خوبی باشد، اما استقلالی‌ها باید حواس‌شان را جمع کنند که این صدرنشینی نمی‌تواند همیشه پایدار باشد

به‌گزارش ایلنا، داریوش ارجمند در خصوص شرایط استقلال گفت: همان‌طور که پرسپولیس صدرنشینی در لیگ را از دست داد این اتفاق ممکن است برای استقلال هم صورت بگیرد، از این‌رو استقلالی‌ها باید خیلی هوشیار باشند که بتوانند این جایگاه را در هفته آخر لیگ حفظ کنند.

این هنرپیشه استقلالی در مورد بازی استقلال مقابل استقلال‌خوزستان گفت: بنده به شدت درگیر بازی در فیلم ستایش «۲» هستم و از شرایط حال‌حاضر استقلال اطلاع کاملی ندارم، به همین دلیل نمی‌توانم بازی را پیش‌بینی کنم، اما امیدوارم استقلال بتواند برنده این بازی باشد.

ارجمند در ارتباط با شانس قهرمانی استقلال در لیگ اظهار داشت: استقلال هم به اندازه همه تیم‌ها در لیگ شانس قهرمانی دارد و هنوز بازی‌های زیادی تا پایان لیگ باقی‌مانده و تیمی می‌تواند به قهرمانی برسد که از بازی‌های خود امتیازهای لازم را کسب کند امیدوارم این اتفاق برای استقلال صورت بگیرد.

هنرپیشه با تجربه تلویزیون و سینمای ایران در پایان گفت: بنده به عنوان یک استقلالی‌ مشکلات مالی را واقعیت حال‌ حاضر این تیم می‌دانم و امیدوارم این مشکلات حل و فصل شود. در صورتی که استقلال بتواند بر مشکلات مالی چیره شود شرایط خیلی بهتری را می‌تواند در لیگ و آسیا تجربه کند.

استقلال بازی پرسپولیس تلویزیون داریوش ارجمند سینمای ایران مشکلات مشکلات مالی لیگ استقلالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر