کد خبر: 136534 A

کمیته انضباطی اعلام کرد؛

کمیته انضباطی رای‌های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

کمیته انضباطی رای‌های خود را در خصوص تیم‌های مختلف صادر کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم شمشاد شهرداری دلیجان و پرسپولیس مشهد از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال بانوان روز سیزدهم دی ماه برگزار شد که از سوی سارا شیربیگی - بازیکن پرسپولیس مشهد تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور مسابقات بود، صورت گرفت. بر همین اساس وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده محکوم شد.

جریمه نقدی برای فجر شهید سپاسی و تراکتورسازی تبریز

دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و فجر شهید سپاسی شیراز روز چهاردهم دی ماه در ورزشگاه یادگار امام(ره) برگزار شد که تیم تراکتورسازی با چهار دقیقه تاخیر در ابتدای مسابقه و دو دقیقه تاخیر در نیمه دوم بازی، وارد زمین شد. بر همین اساس این باشگاه به پرداخت ۰۰۰/۰۰۰ / ۱۸ ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم فجر شهید سپاسی نیز با چهار دقیقه تاخیر در ابتدای مسابقه و دو دقیقه تاخیر در نیمه دوم بازی، وارد زمین شد که این باشگاه هم به پرداخت ۰۰۰/۰۰۰ / ۱۸ ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای گسترش فولاد تبریز و داماش گیلان

دیدار دو تیم گسترش فولاد تبریز و داماش گیلان در حالی ۱۴ دی ماه برگزار شد که تیم گسترش فولاد تبریز با یک دقیقه تاخیر در نیمه دوم وارد زمین شد. بر همین اساس باشگاه گسترش فولاد تبریز به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم داماش گیلان نیز به خاطر فحاشی و اهانت تماشاگرانش به داور مسابقه به پرداخت ۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بازی تراکتورسازی تبریز داماش گیلان دی ماه زمین شهرداری فوتسال لیگ برتر مشهد ورزشگاه یادگار امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر