کد خبر: 136643 A

آبی‌ها بازیکن ندارند که تاثیرگذار هم باشند؛

شرایط پرسپولیس اگر خوب باشد با این وضعیتی که استقلال در حال حاضر دارد شاید بتواند ۶ تایی‌ها را تکرار کنند. به نظرم تکرار ۶تایی‌ها با شرایط دو تیم دور از دسترس نیست.

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط پرسپولیس در آستانه دربی بهتر از استقلال است.

رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: الان در آستانه دربی همه می گویند شرایط پرسپولیس بهتر از استقلال است، نظر من هم همین است چون بازیکنان خوب استقلال از این تیم رفتند. فرهاد مجیدی که از فوتبال خداحافظی کرد، پژمان منتظری و جواد نکونام هم از این تیم جدا شدند. به نظرم شرایط پرسپولیس الان بهتر است و باید از این موقعیت بچه‌ها به خوبی استفاده کنند و ۳ امتیاز دربی را بگیرند. این بازی خاص است و هیچ ربطی به بازی‌های قبلی دو تیم ندارد. دربی یک بازی ویژه است و مثل دربی‌های دیگر همیشه یک بازی خاص محسوب می‌شود. پرسپولیس اگر می‌خواهد از کورس قهرمانی جا نماند در این بازی فقط باید به کسب ۳ امتیاز فکر کند.

وی افزود: پرسپولیس بازیکنان خلاق و تاثیرگذاری مثل خلعتبری، عالیشاه، صادقیان و مسلمان دارد که در هر لحظه از بازی می‌توانند تاثیرگذار باشد و سرنوشت یک دیدار را عوض کنند.

مدافع سابق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازیکنان تاثیرگذار استقلال چه کسانی هستند؟ گفت: استقلال اصلاً بازیکن ندارد که تاثیرگذار باشد یا نباشد. بازیکنان خوب این تیم جدا شده‌اند و الان بازیکن خاصی ندارند که بتوانند در دربی سرنوشت‌ساز باشند. پرسپولیس باید از این شرایط استفاده کند و ۳ امتیاز دربی را بگیرد. برای استقلال مساوی هم در این بازی حکم برد را دارد چون مشکلات مالی دارند و بازیکن هم ندارند.

وی افزود: قلعه نویی در بازی‌های اخیر نشان داده در دربی خیلی محتاط است و به دنبال نباختن بوده، فکر می‌کنم در این بازی قلعه‌نویی دفاعی‌تر بازی کند و تیمش را خیلی محتاط به زمین بفرستد، البته هر کسی هم جای او باشد همین کار را می کند چون جلوی این پرسپولیس با شرایطی که استقلال در حال حاضر دارد مساوی هم حکم برد را دارد. با این شرایط آنها برای مساوی به زمین می‌آیند اما ما باید دربی را ببریم تا از کورس قهرمانی جا نمانیم.

شاهرودی در پایان گفت: شرایط پرسپولیس اگر خوب باشد با این وضعیتی که استقلال در حال حاضر دارد شاید بتواند ۶ تایی‌ها را تکرار کنند. به نظرم تکرار ۶تایی‌ها با شرایط دو تیم دور از دسترس نیست. استقلال اگر با این شرایط به ما می‌خورد قطعاً ۶تایی می‌شد. پرسپولیس باید الان از این موقعیت استفاده کرده و بهترین نتیجه را جلوی استقلال بگیرد.

استقلال بازی پرسپولیس جواد نکونام زمین فرهاد مجیدی فوتبال فوتبال پرسپولیس قلعه نویی مشکلات مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر