کد خبر: 136918 A

آروز می‌کنم دربی تهران دربی جهانی باشد؛

من فیلم سگ‌های پوشالی را فقط برای استقلالی‌ها و به عشق آنها ساختم و از استقلالی‌ها خواهش می‌کنم حتما این فیلم را ببینند.

بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان گفت: من عاشق فوتبال بوده و هستم و آرزو دارم دربی تهران یک دربی جهانی باشد.

رضا توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: من از قدیم عاشق فوتبال بوده و هستم و آروز می‌کنم دربی تهران یک دربی جهانی باشد و همیشه آروز دارم دربی در عین معرفت و رفاقت پر از هیجان باشد و البته برنده بازی هم استقلال باشد. دوست دارم روز جمعه گل اول را استقلال بزند پرسپولیس هم سعی کند خو ب باز ی کند تا بتواند جلوی استقلال کمی قد علم کند.

وی افزود: فکر می کنم دو تیم در آستانه دربی به لحاظ جسمانی و موقعیت تیمی شرایط خوبی داشته باشند اما از نظر روحی و روانی هم باید به هر دو تیم کمک کرد تا بتوانند در زمین به خوبی هنر نمایی کنند. امیدوارم روز جمعه شاهد یک بازی خوب باشیم و هر دو تیم ترس راکنار بگذارندو راحت بازی کنند تا تماشاگران بازی خوبی را ببینند. اما متاسفانه در چند بازی اخیر دیده ایم که استرس و اضطراب خلاقیت بازیکنان را از بین می برد و بازی ساکن میشود و این فوتبال نیست و تماشاگران این فوتبال را دوست ندارند فوتبال به خاطر سرعت آن فوتبال است. و به خاطر غیرقابل پیش بینی بودنش جذاب است.

وی در ادامه گفت: ما چون ایرانی هستیم و دلی کار می کنیم باید این احساسات خرج تماشاگران خوب فوتبال شود نه اینکه کار را به جایی برسانیم که مثل سینما دنبال تماشاگر بدویم از فوتبالیها خواهش می کنم که مثل ما عمل نکنند تا کار بجایی برسد که از تماشاگر خواهش کنیم به سینمابیاید نگذاریم این اتفاق بیافتد دربی هم مثل بازیهای دیگراست اما…

توکلی در پایان گفت: پرسپولیسی‌ها آن ۴ تا یادشان نرود که ممکن است تکرار شود، پس یادتان نرود هم به سینما بروید و هم فوتبال ببینید تا ثمرات روحی و جسمی آن را دریافت کنید. من فیلم سگ‌های پوشالی را فقط برای استقلالی‌ها و به عشق آنها ساختم و از استقلالی‌ها خواهش می‌کنم حتما این فیلم را ببینند.

استرس استقلال بازی پرسپولیس خلاقیت روحی و روانی زمین عشق فوتبال هنر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر