کد خبر: 136975 A

تورنمنت زیر۱۶ سال بلاروس؛

تیم ملی زیر۱۵ سال که قرار است در تورنمنت زیر۱۶ سال بلاروس شرکت کند، با تیم های قزاقستان و گرجستان همگروه شده است.

تیم ملی زیر۱۵ سال که قرار است در تورنمنت زیر۱۶ سال بلاروس شرکت کند، با تیم های قزاقستان و گرجستان همگروه شده است.

به گزارش ایلنا، تورنمنت زیر۱۶ سال بلاروس با حضور ۱۲ تیم در چهار گروه سه تیمی برگزار می شود و در این میان ایران در گروه دوم با تیم های قزاقستان و گرجستان همگروه شده است.

در گروه اول تیم های اوکراین، قرقیزستان، لتونی قرار دارند، در گروه سوم تیم های روسیه، لیتوانی، ترکمنستان و در گروه چهارم تیم های فنلاند، بلاروس و مولداوی قرار گرفته اند.

از هر گروه تیم اول به مرحله نیمه نهایی صعود می کند. تیم های دوم هر گروه برای مقام پنجم تا هشتم، تیم های سوم هر گروه برای نهم تا دوازدهم رقابت می کنند.

تیم ملی زیر۱۵ سال ایران به سرمربیگری علی طهماسبی زاده در این تورنمنت با یک سال اختلاف سنی با دیگر تیم ها رقابت می کند و دیگر تیم های همه زیر۱۶ سال هستند.

حمید منوچهری سرپرست تیم ملی زیر۱۵ سال در این باره گفت: اردوی تیم ملی زیر۱۵ سال از امروز در مهمانسرای شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز می شود و ۱۸ بازیکنی که نامشان می آید در این اردو شرکت دارند و بامداد شنبه تهران را به مقصد بلاروس ترک می کنند:

یوسف کی شمس، نیما نعیمی، بهزاد دودانگه، علی حسین ایزدی، محمد پورشاکر، محمد سلطانی مهر، مهدی رحیمی، بهروز جلالیان، امیرمهدی جان ملکی، عبدالکریم بریهی، محمدجواد افخمی، محمد رضا شیخ حسین، فرزان دانا، شهاب رشنو، پدرام مرادی، علی اکبر نجفی، امید صیدآلی، میثم ناصری

برنامه بازیهای تیم ملی زیر۱۵ سال در مرحله مقدماتی این رقابتها به شرح زیر است:

یکشنبه ۲۹ دی ۹۲

ایران - قزاقستان، ساعت ۱۳ به وقت تهران

سه شنبه اول بهمن ۹۲

ایران - گرجستان، ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران

مرحله نیمه نهایی و فینال هم در روزهای شنبه ۵ بهمن و یکشنبه ۶ بهمن ۹۲ برگزار می شود.

اردوی تیم ملی ایران بلاروس ترکمنستان رقابت روسیه سرپرست تیم قرقیزستان قزاقستان گرجستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر