کد خبر: 138633 A

کیومرثاز جنس ورزش است؛

هاشمی که به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شد؛ از افراد با صلاحیت ورزش کشور است که مسیر پیشرفت را پله پله طی کرده و به همین خاطر با توجه به اینکه کیومرثاز جنس ورزش است

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: کیومرثهاشمی مسیر پیشرفت در ورزش را پله پله طی کرد.

ناصر شفق در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: کیومرثهاشمی که به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شد؛ از افراد با صلاحیت ورزش کشور است که مسیر پیشرفت را پله پله طی کرده و به همین خاطر با توجه به اینکه کیومرثاز جنس ورزش است می‌تواند در کمیته ملی المپیک باعثخیر شود.

وی افزود: جا دارد تشکر صمیمانه‌ای از علی‌آبادی شود که هم او و هم افشارزاده زحمات زیادی برای کمیته ملی المپیک کشیدند. در کمیته ملی المپیک ما بافت جدید و جوانی بوجود آمده و تغییر کلی که در این ارگان به وجود آمده، باعثخیر خواهد شد چون افراد خوش‌فکری مثل علیرضا دبیر و شاهرخ شهنازی می‌توانند کمک شایانی به ورزش ایران بکنند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

شفق در پایان گفت: شاهرخ شهنازی تجربه بسیار زیادی در عرصه ورزش دارد و توانایی اداره هرچه بهتر امور در کمیته ملی المپیک را داشته و می‌تواند از عهده جایگاه بزرگی که برعهده گرفته، به خوبی بربیاید. با توجه به اینکه کیومرثهاشمی به جایگاه کلی ورزش به خصوص فوتبال اشراف دارد و کارنامه درخشانی در بازی‌های آسیایی دانش‌آموزی دارد، امیدوارم بتواند در این عرصه هم درخشان ظاهر شود. کیومرثهاشمی انسانی شریف، متواضع و فروتن است و می‌تواند در کمیته ملی المپیک بانی خیر باشد و با توجه به اینکه انسان اخلاق‌مداری است، می‌تواند در ورزش کشور حضور او نقطه درخشانی باشد.

اخلاق المپیک ایران بازی تراکتورسازی تبریز فوتبال ورزش ملی کمیته پله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر