کد خبر: 138855 A

مذاکرات همچنان ادامه دارد؛

در حال حاضر تنها هزینه‌های جاری مشکی‌پوشان را با بهره‌گیری از منابع مختلف تامین کرده‌ایم تا در نهایت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه ریشه‌دار استان اقدامات اساسی انجام دهیم.

سرپرست هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: هفته آینده افراد دارای حق رای در مجمع انتخاب رییس هیات فوتبال استان، معرفی خواهند شد.

به گزارش ایلنا، محمد جهانی‌فر اظهار داشت: به احتمال فراوان تا پایان بهمن‌ماه جاری مجمع انتخاب رییس هیات فوتبال استان را برگزار خواهیم کرد. منتظر نظر نهایی حراست اداره کل ورزش و جوانان درخصوص کاندیداها و همچنین اعلام زمان برگزاری مجمع از سوی فدراسیون هستیم.

جهانی فر همچنین درخصوص وضعیت باشگاه فوتبال ابومسلم گفت: در حال حاضر تنها هزینه‌های جاری مشکی‌پوشان را با بهره‌گیری از منابع مختلف تامین کرده‌ایم تا در نهایت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه ریشه‌دار استان اقدامات اساسی انجام دهیم. مذاکرات با شورای اسلامی شهر و شهرداری مشهد ادامه دارد و به نظر می‌رسد در این شرایط هیچ نهادی همچون شهرداری نمی‌تواند به ابومسلم کمک کند.

وی افزود: خوشبختانه بخشی از شهرداری مشهد با این پیشنهاد موافقند و با چند نفر از نمایندگان شورای اسلامی شهر هم مذاکرات خوبی داشته ایم. در هر صورت باید روند قانونی این موضوع طی شود و امیدواریم در نهایت نتایج خوبی از این مذاکرات بدست آید.

اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی شورای اسلامی شهر شهرداری فوتبال مشکلات مالی مشهد جهانی مذاکرات ابومسلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر