کد خبر: 138885 A

ما باید باهوش باشیم؛

در روزهایی که استقلال و پرسپولیس امتیاز دادند، ما نتوانستیم امتیاز بگیریم و الآن هم تیم‌های رقیب با هم بازی دارند و اگر نظم کلی‌مان را حفظ کنیم، می‌توانیم اختلاف امتیاز با صدر جدول را جبران کنیم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: خدا را شکر که به جمع ۴ تیم نهایی جام حذفی رسیدیم.

فرشید طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم راه‌آهن را در جام حذفی ببریم و به جمع ۴ تیم نهایی این مسابقات رسیدیم. البته امیدوارم آخرش خوش باشد چون در جام حذفی قهرمانی تیم شیرین است. فکر می‌کنم این برای اولین بار است که تراکتورسازی به جمع ۴ تیم نهایی جام حذفی رسیده و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیریم. الآن در هر دو جام مدعی هستیم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد.

وی در مورد اتفاقات اخیر کادر فنی تراکتورسازی و تأثیر آن بر تیم گفت: آقای جلالی تشریف بردند اما می‌دانیم برای تیم ما خیلی زحمت کشیدند و آرزوی موفقیت برای وی دارم. به هر حال فوتبال همین است و این اتفاقات پیش می آید. باغ آبادی هم این برد را به مجید جلالی هدیه کردند. این اتفاقات و جابجایی در کادر فنی برای تیم ما شوک نبود چون در چند ماه اخیر حاشیه‌های زیادی داشتیم و با این مسائل کنار آمده‌ایم.

طالبی همچنین تاکید کرد: در لیگ برتر هر چند ما با صدر جدول ۹ امتیاز اختلاف داریم اما شک نکنید این فاصله قابل جبران است. این اتفاقات در فوتبال می‌افتد اما جبران این اختلاف امتیاز با اتحاد، همدلی، نظم و انضباط میسر می‌شود. چند هفته قبل پرسپولیس صدرنشین بود، گفتم تیم‌های بالای جدول امتیاز می‌دهند و پرسپولیس امتیاز داد اما ما باید باهوش باشیم.

وی در پایان افزود: در روزهایی که استقلال و پرسپولیس امتیاز دادند، ما نتوانستیم امتیاز بگیریم و الآن هم تیم‌های رقیب با هم بازی دارند و اگر نظم کلی‌مان را حفظ کنیم، می‌توانیم اختلاف امتیاز با صدر جدول را جبران کنیم.

استقلال و پرسپولیس بازی پرسپولیس تراکتورسازی تبریز جام حذفی جدول راه آهن شکر مجید جلالی تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر