کد خبر: 138927 A

کار بسیار سختی برای قهرمانی داریم؛

بچه‌ها در این بازی خیلی زحمت کشیدند و به مرحله بعد راه یافتند. ذوب آهن هم خیلی فشار آورد و حتی پنالتی هم گرفت که رحمتی پنالتی حریف را گرفت و به مرحله بعد راه یافتیم.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی بسیار سنگینی مقابل ذوب آهن در جام حذفی داشتیم.

منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی در جام‌حذفی شرایط خاص خودش را دارد و بازی ما مقابل ذوب‌آهن خیلی سنگین بود. ذوب‌آهن شرایط بهتری نسبت به قبل پیدا کرده و با دوندگی زیاد بچه‌های ما را تحت فشار قرار داد و در دقایق آخر بازی اگر شاهکار سیدمهدی رحمتی در دفع پنالتی حریف نبود، ممکن بود کار به وقت اضافه بکشد و شرایط عوض شود.

وی تاکید کرد: به هر حال بچه‌ها در این بازی خیلی زحمت کشیدند و به مرحله بعد راه یافتند. ذوب آهن هم خیلی فشار آورد و حتی پنالتی هم گرفت که رحمتی پنالتی حریف را گرفت و به مرحله بعد راه یافتیم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال افزود: الان به جمع ۴ تیم نهایی جام حذفی راه یافته‌ایم و به قهرمانی نزدیک‌تر شدیم اما در جام‌حذفی هر لحظه ممکن است اتفاقات زیادی بیفتد. الان با مس کرمان در تهران باید در جام‌حذفی بازی کنیم و همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به فینال برسیم. کار خیلی سختی برای قهرمانی داریم و باید تلاش کنیم تا به هدف‌مان برسیم.

پورحیدری در پایان در مورد شانس قهرمانی استقلال در لیگ برتر گفت: در لیگ برتر هنوز هیچی معلوم نیست و ۵-۶ تیم برای قهرمانی می‌جنگند. ذوب‌آهن حریف بعدی ما در لیگ است و تیم خوبی است و جایگاهش اینجای جدول نیست. کار سختی در این بازی داریم و قطعا بازی سنگینی خواهیم داشت، اما امیدوارم با تلاش و همدلی بچه‌ها ۳ امتیاز را بگیرند. با کمبود بازیکنی که در حال حاضر داریم، بچه‌ها تلاش می‌کنند و زحمت می‌کشند تا نتایج خوبی کسب کنیم.

استقلال بازی باشگاه استقلال جام حذفی جدول ذوب آهن فوتبال لیگ برتر مس کرمان شرایط
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر