کد خبر: 139849 A

همه گزینه‌ها به جز من خوب هستند؛

وزارت ورزش باید هر چه سریع‌تر به پرسپولیس را سر وسامان بدهد. اگر بحثواگذاری را انجام دهند هم خودشان را از تنش دور خواهند کرد و هم باشگاه به یک سرانجام می‌رسد.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: برای مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس هیچ صحبتی با من نشده است.

عباس انصاری‌فرد در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهارداشت: این روزها بحثحضور من در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیر عامل جدید باشگاه در مطبوعات و رسانه‌ها مطرح است اما در این رابطه صحبت خاصی با من نشده، به هر حال دوستان لطف داشته‌اند و اسم ما را هم گذاشته‌اند اما صحبتی در این مورد با من نشده است.

وی افزود: با این شرایطی که باشگاه در حال حاضر دارد، مدیریت در پرسپولیس قطعا کار سختی است. به نظرم و با توجه به این شرایط باید بحثواگذاری پرسپولیس به بخش خصوصی را پیگیری کنند که بتوانند هم بدهی‌های باشگاه را پرداخت کنند و هم پول بازیکنان فعلی و هزینه‌های جاری رابپردازند.

مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در حال حاضر پرسپولیس ۴۰ میلیارد تومان بدهی دارد و بخش خصوصی با دقت خاص وارد این باشگاه خواهد شد. البته بستگی دارد چه گروهی از بخش خصوصی بخواهند به این باشگاه وارد شوند. اگر آن بخش خصوصی توانمند باشد، می‌تواند از عهده این کار برآید و در غیر این صورت نمیتواند. ضمن اینکه یک جمع قوی می‌تواند این کار را انجام دهد و شخص نمی‌تواند چون برای شخص مشکلات زیادی سر راهش خواهد بود و کار بسیار سختی خواهد داشت.

وی ادامه داد: وزارت ورزش باید هر چه سریع‌تر به پرسپولیس را سر وسامان بدهد. اگر بحثواگذاری را انجام دهند هم خودشان را از تنش دور خواهند کرد و هم باشگاه به یک سرانجام می‌رسد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در این رابطه هیچ صحبتی با من نشده و اگر پیشنهاد هم بدهند، من بحثم روی واگذاری باشگاه است تا دوباره کاری نشود چون تشکیلاتی که تیم را می‌گیرد، خودش مدیر باشگاه را انتخاب می‌کند و بهتر است از الان بحثواگذاری را پیگیری کنند. اگر مدیرعاملی پرسپولیس به من پیشنهاد شود، صحبت می‌کنم اما بحثواگذاری را مطرح می‌کنم و در حال حاضر ۶ نفر گزینه مدیر عاملی باشگاه هستند و همه آنها به جز من خوب هستند و ان‌شاءالله هر کدام که انتخاب شوند، موفق شوند و ما هم هر کمکی از دست‌مان بر بیاید، انجام می‌دهیم.

انصاری‌فرد در پایان گفت: پرسپولیس در حال حاضر شرایط خاصی دارد و ان‌شاءالله که بتواند یک جام بگیرد. اگر بچه‌ها تلاش کنند و از این تنش‌ها فاصله بگیرند، می‌توانند در فتح جام هم موفق عمل کنند.

انصاری فرد باشگاه پرسپولیس بخش خصوصی پرسپولیس پول رسانه مشکلات مطبوعات وزارت ورزش باشگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر