کد خبر: 139943 A

لیگ برتر فوتبال در ایستگاه۲۴؛

هفته بیست و چهارم لیگ برتر عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار در پیگیری شد

استقلال بازی باخته مقابل ذوب‌آهن را با تساوی به پایان رسید تا در هفته‌های حساس و پایانی لیگ دستش از امتیاز کوتاه نماند و همچنان در صدر جدول لیگ برتر بماند.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و چهارم لیگ برتر عصر امروز با برگزاری ۵ دیدار در پیگیری شد که در مهمترین دیدار عصر امروز از ساعت ۱۴:۳۰ استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود که در این دیدار دو تیم به نتیجه تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند.

ابتدا در نیمه نخست حریف اصفهانی روی موقعیت شناسی بیاتی‌نیا در دقیقه ۲۴ گلزنی کرد که دو تیم به رختکن با همین ننیجه به رختکن رفتند.

در نیمه دوم استقلالی‌ها برای جبران گل خورده تلاش می‌کردند و ذوب‌آهن نیز در پی حفظ نتیجه بود تا اینکه دقیقه ۸۶ عمران‌زاده بر روی ارسال ضربه کرنر تیموریان موفق شد با غفلت مدافعان ذوب‌آهن گل مساوی را وارد دروازه این تیم اصفهانی کند تا دست استقلال از امتیاز خالی نماند. از نکات قابل توجه این دیدار مصدومیت مجدد خسرو حیدری است که در دقیقه ۱۶ مجبور به ترم زمین مسابقه شد تا اولادی جای او را در ترکیب استقلال بگیرد.

قاسم حدادی‌فر در پایان این دیدار بازیکن فنی برتر میدان لقب گرفت و آرش برهانی نیز بازیکن اخلاق شد.

استقلال با این تساوی ۴۶ امتیازی شد تا همچنان هم امتیاز با فولاد در صدر جدول قرار بگیرد. ذوب آهن نیز با ۲۲ امتیاز در رده سیزدهم جدول قرار دارد.

همچنین در دیدار معوقه از هفته بیست و سوم مس کرمان به مصاف نفت تهران رفته بود که در پایان گل‌محمدی و شاگردانش موفق شدند لوکا بوناچیچ و تیمش را در خانه حریف شکست دهند و خود را در جمع مدعیان لیگ نگه دارند. علی قربانی در دقیقه ۳۸ موفق شد تک گل نفت را در این دیدار به ثمر برساند تا نفت ۴۴ امتیازی شده و در رده سوم جدول قرار بگیرد.

لوکا بوناچیچ هم که به تازگی هدایت مس را برعهده گرفته است در اولین دیدارش شکست را تجربه کرد تا همچنان این تیم با ۱۶ امتیاز در قعر جدول باقی بماند. نفت با این برد ۴۴ امتیازی شد و جای پرسپولیس در رده سومی را گرفت.

در انتهای بازی تماشاگران شعارهایی را علیه بازیکنان مس سر دادند.

نتایج کامل دیدارهای عصر امرزو تا پایان نیمه نخست به این شرح است:

استقلال تهران(یک) - ذوب آهن اصفهان(یک)

گل: محسن بیاتی‌نیا(۲۴) برای ذوب‌آهن

ملوان انزلی(یک) – تراکتورسازی تبریز(یک)

گل: مهدی دغاغله(۲۸) برای ملوان و کریم انصاری‌فرد(۵۰) برای تراکتورسازی

صبای قم(۳) - داماش گیلان(۲)

گل‌ها: مهدی مومنی(۲۶)، روزبه چشمی(۷۹) و فرید بهزادی کریمی(۸۵) برای صبا و رضا کاردوست(۲۸) و متوسل‌زاده(۴۹) برای داماش

سپاهان اصفهان(۳) - استقلال خوزستان(یک)

گل‌ها: علی کریمی(۳۵) و مهدی شریفی(۴۵) و هادی عقیلی(۷۰) برای سپاهان و مهدی خیری(۷۶) برای استقلال

فجر سپاسی(صفر) - راه‌آهن سورینت(یک)

گل: فرزاد آشوبی(۴۰) برای راه‌آهن

دیدار معوقه

مس کرمان(صفر) - نفت تهران(صفر)

اخلاق بازی جدول داماش گیلان ذوب آهن راه آهن صبای قم فوتبال فولاد لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر