کد خبر: 139978 A

مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی؛

در ضربات پنالتی این سوشا مکانی بود که یک تنه مقابل ضربات پرسپولیسی‌ها ایستاد تا با مهار ۳ ضربه پنالتی جواز صعود فولاد را صادر کند.

تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان نیز با تساوی به پایان رسید تا کار دو تیم به زدن ضربات پنالتی برسد.

به گزارش ایلنا، در آخرین دیدار از مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی باشگاه‌های کشور عصر امروز از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه غدیر اهواز تیم فوتبال پرسپولیس به مصاف فولاد خوزستان رفت که این دیدار در وقت ۹۰ قانونی و اضافی با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید تا هر دو تیم کار را در ضربات پنالتی دنبال کنند.

در ضربات پنالتی این سوشا مکانی بود که یک تنه مقابل ضربات پرسپولیسی‌ها ایستاد تا با مهار ۳ ضربه پنالتی جواز صعود فولاد را صادر کند تا این بازی در نهایت ۴ بر یک به سود فولاد به پایان رسید.

قاسم دهنوی، ماهینی و خلعت‌بری ۳ ضربه حساس پنالتی را برای پرسپولیس از دست دادند تا فولاد با گلزنی بدرلو، چاوز و پاودوانی جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را کسب کند.

در این دیدار ابتدا در دقیقه ۶ عباس‌زاده بازیکن جوان پرسپولیس موفق شد بر روی ارسال کرنر محسن مسلمان دروازه فولاد را باز کند تا شاگردان دایی در خانه حریف از این تیم پیش بیفتند. نیمه نخست با همین یک گل به سود سفیدپوشان تهرانی به پایان رسید تا دو تیم به رختکن بروند.

اما با شروع نیمه دوم فولادی‌ها برای جبران گل خورده به میدان آمدند و بالاخره موفق شدند در دقیقه ۵۸ توسط بختیار رحمانی کاپیتان خود با شوتی مهار نشدنی دروازه نیلسون را باز کنند تا کار دو تیم به تساوی کشیده شود. بازی در پایان ۹۰ دقیقه با همین نتیجه یک بر یک به پایان رسید تا شاهد وقت‌های اضافه باشیم.

با شروع وقت‌های اضافی نخست این فولادی‌ها بودند که در چندین نوبت تا آستانه باز کردن دروازه حریف تهرانی خود پیش رفتند که البته موقعیت‌ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا دو تیم همچنان با نتیجه ک بر یک به کار خود ادامه بدهند.

در نیمه دوم وقت‌های تلف شده هر دو تیم محتاط‌تر وارد میدان مسابقه شدند و هدف ابتدا گل نخوردن بود چراکه دیگر در این دقایق اشتباهات جبران ناپذیر خواهد بود. اگرچه در دقایق پاانی پرسپولیس چندین موقعیت خوب داشت ولی با خوش شانسی فولاد و سوشا مکانی توپ‌ها به درون دروازه نرفت تا کار دو تیم به ضربات پنالتی بکشد.

این دیدار بسیار پر برخورد و خشن از سوی دو تیم دنبال می‌شد که در چندین صحنه درگیری‌هایی بین بازیکنان دو تیم به وجود آمد. سیدجلال حسینی و رضا نورمحمدی، محسن مسلمان و قاسم دهنوی، محمد نوری از پرسپولیس و ایوب کلانتری، مهدی بدرلو، عبدالله کرمی و غلامرضا رضایی از فولاد از حق‌وردی داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

فولاد خوزستان در مرحله نیمه نهایی باید به مصاف تراکتورسازی تبریز برود. در دیگر دیدار این مرحله هم استقلال به مصاف مس کرمان خواهد رفت تا تیم‌های فینالیست جام حذفی مشخص شوند.

بازی باشگاه های کشور تراکتورسازی تبریز جام حذفی چاوز علی دایی فوتبال پرسپولیس فولاد نیمه نهایی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر