کد خبر: 141285 A

به خودمان می‌بالیم؛

از اینکه آندو دوباره به ما اطمینان کرد به خودمان می‌بالیم. در حالیکه او با پیشنهاد ۶ میلیاردی مواجه بود به خاطر استقلال و هوادارانش قید جدایی را زد.

مدیر عامل باشگاه استقلال تاکید کرد که باشگاه استقلال به اندازه بزرگی‌اش بازیکنان بزرگ هم دارد که به خاطر علاقه به این پیراهن و هوادارانش می توانند قید پیشنهادات نجومی را بزنند.

به گزارش ایلنا، علی فتح‌الله‌زاده در خصوص ماندنی شدن آندرانیک تیموریان در استقلال اظهار داشت: صبح امروز جلسه خوبی با سرژیک تیموریان داشتیم که در پایان این نشست مقرر شد این بازیکن در استقلال بماند.

مدیر عامل باشگاه استقلال در ادامه گفت: از اینکه آندو دوباره به ما اطمینان کرد به خودمان می بالیم. در حالیکه او با پیشنهاد ۶ میلیاردی مواجه بود به خاطر استقلال و هوادارانش قید جدایی را زد.

وی متذکر شد: این مسئله نشان از بزرگی استقلال و هوادارانش دارد که یک بازیکن به خاطر آنها از این پیشنهاد بزرگ می‌گذرد. باشگاه استقلال به اندازه بزرگی‌اش بازیکنان بزرگ هم دارد که به خاطر علاقه به این پیراهن و هوادارانش می‌توانند قید پیشنهادات نجومی را بزنند. از این‌رو ما به خاطر داشتن این بازیکنان و هواداران به خودمان می‌بالیم.

استقلال باشگاه استقلال فتح الله زاده پیشنهاد آندو میلیاردی خودمان قید بالیم هوادارانش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر