کد خبر: 141305 A

لیگ برتر فوتبال در ایستگاه ۲۵؛

کرمانی‌ها در وقت‌های تلف شده با هنرنمایی ادینهو از شکست گریختند تا کمی امیدوارانه لیگ را دنبال کنند.

لوسیانو ادینهو با گلی که در وقت‌های تلف شده به ثمر رساند پیروزی را از چنگ قلعه‌نوعی و شاگردانش در اورد تا کرمانی‌ها را کمی امیدوار کند.

به گزارش ایلنا، هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال عصر امروز در شهرهای مختلف در حال پیگیری است که در کرمان، مس این شهر از ساعت ۱۵ میزبان استقلال تهران بود که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید تا قلعه‌نویی و شاگردانش ۲ امتیاز حساس را در کرمان جا بگذارند و از سوی دیگر کرمانی‌ها در وقت‌های تلف شده با هنرنمایی ادینهو از شکست گریختند تا کمی امیدوارانه لیگ را دنبال کنند.

این بازی در ۴۵ دقیقه نخست پایاپای دنبال شد و چند شوت خطرناک از ادینهو کمی استقلالی‌ها را با خطر مواجه کرد ولی دروازه رحمتی بسته ماند. در دقیقه ۳۹ اوج هیجان نیمه نخست بود که زرگر داور این دیدار برای استقلالی‌ها اعلام پنالتی کرد ولی رودباریان ضربه ساموئل را مهار کرد تا خوشحالی را در ورزشگاه امام‌علی(ع) کرمان شاهد باشیم، اما چند دقیقه بعد در دقیقه ۴۲ محمد قاضی خوشحالی کرمانی‌ها را پایان داد و با تک گلی که به ثمر رساند آبی‌ها را پیروز به رختکن فرستاد.

در نیمه دوم تکاپوی کرمانی‌ها و اندیشه‌های لوکا بوناچیچ بالاخره مانع شکست مس و پیروزی قلعه‌نویی و شاگردانش شد و در دقیقه ۹۰ + ۱ لوسیانو ادینهو با گلی که به ثمر رساند ورزشگاه امام علی را غرق در شادی کرد تا نیمکت آبی‌ها در بهت و حیرت فرو رود.

آرش برهانی در پایان این دیدار به عنوان بازیکن برتر اخلاق و حسن رودباریان نیز به عنوان بازیکن برتر فنی معرفی شدند.

استقلال با این تساوی ۴۷ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول قرار دارد. در آن سوی میدان نیز مس کرمان با ۱۷ امتیاز همچنان در انتهای جدول برای بقا تلاش می‌کند.

نتایج کامل دیدارهای عصر امروز لیگ برتر به این شرح است:

ملوان انزلی(۲) - نفت تهران(صفر)

گل: مهدی دغاغله(۳۰) و شاهین ثاقبی(۵۳) برای ملوان

راه‌آهن سورینت(صفر) - صبای قم(صفر)

ذوب آهن(صفر) - گسترش فولاد تبریز(صفر)

سایپای البرز(صفر) - فولاد خوزستان(صفر)

استقلال خوزستان(صفر) - فجر سپاسی شیراز(صفر)

مس کرمان(یک) - استقلال تهران(یک)

گل: محمد قاضی(۴۲) برای استقلال و ادینهو(۹۰ + ۱) برای مس

تراکتورسازی تبریز(صفر) - داماش گیلان(صفر)

پرسپولیس تهران - سپاهان اصفهان، ساعت ۱۷

اخلاق استقلال امام علی بازی جدول داماش گیلان ذوب آهن فوتبال فولاد لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر