کد خبر: 142883 A

نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال؛

تراکتورسازی موفق شد با برتری بر فولاد خوزستان به فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور صعود کند.

تراکتورسازی موفق شد با برتری بر فولاد خوزستان به فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور صعود کند.

به گزارش ایلنا، در نخستین دیدار از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال کشور عصر امروز از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز تیم فوتبال تراکتورسازی این شهر میزبان فولاد خوزستان و شاگردان حسین فرکی بود که این دیدار با تک گل زیبای سعید دقیقی در دقیقه ۷۶ به سود تبریزی‌ها به پایان رسید تا این تیم با پشت سر گذاشتن ناکامی‌های هفته‌های اخیر لیگ برتر به فینال جام حذفی صعود کند.

در نیمه نخست اگرچه دو تیم بازی پر افت و خیزی را در زمین نه چندان مساعد یادگار امام ارائه کردند و موقعیت‌های نصفه‌و نیمه‌ای را نیز بر روی دروازه‌های یکدیگر ایجاد کردند ولی قفل دروازه‌ها باز نشد تا کار دو تیم بدون گل به پایان برسد و تونی اولیویرا و فرکی اندیشه‌های جدیدی را بار ۴۵ دقیقه دوم این دیدار در نظر بگیرند. مهمترین اتفاق نیمه تک به تکی بود که کریم انصاری‌فرد در دقیقه ۳۷ به راحتی توپ را به بدن سوشا مکانی کوبید تا فقط یک کرنر سهم تراکتوری‌ها باشد.

اما در نیمه دوم بار دیگر تراکتورسازی بازی به مراتب بهتری را نسبت به فولاد ارائه کرد. میانه میدان با حضور علی کریمی در اختیار تبریزی‌ها بود تا حملات متعددی را بر روی دروازه فولاد تدارک ببیند. انصاری‌فرد در این نیمه هم چندین موقعیت خوب را به دست آورد که قدر این موقعیت‌ها را ندانست تا به راحتی یکی پس از دیگری آنها را از دست بدهد.

اما در دقیقه ۷۵ فغانی در میانه میدان خطای بازیکنان فولاد را بر روی بازیکن تراکتورسازی اعلام کرد تا علی کریمی پشت این ضربه ایستگاهی بایستد. ارسال بدون نقص کریمی بر روی سر سعید دقیقی فرود آمد و این مهاجم سرزن نیز موفق شد توپ را جایی دور از دستان سوشا مکانی به تور دروازه فولاد بکوبد تا شادی به ورزشگاه تبریزی‌ها بیاید و پاقدم اولیویرا برای تراکتوری‌ها خیر باشد و این تیم با همین تک گل به فینال جام حذفی برسد.

مهدی بدرلو از فولاد خوزستان و حامد لک ار تراکتورسازی از علیرضا فغانی کارت زرد گرفتند.

در دومین دیدار این مرحله از ساعت ۱۷ استقلال به مصاف مس کرمان خواهد رفت تا دیگر تیم فینالیست جام حذفی مشخص شود.

انصاری فرد بازی باشگاه های کشور جام حذفی شادی فوتبال فولاد خوزستان مس کرمان نیمه نهایی جام حذفی ورزشگاه یادگار امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر