کد خبر: 142906 A

مشکلی بابت بودجه نداریم؛

استادیوم آزادی هم سرپوشیده نیست. ما روی صندلی‌ها را تمیز می‌کنیم اما باز هم صندلی‌ها خیس هستند ولی بلیت ‌فروشی مثل سابق انجام خواهد شد.

مدیر عامل استادیوم آزادی گفت: ورزشگاه آزادی برای برگزاری بازی نیمه نهایی جام حذفی بین استقلال و مس کرمان که امروز برگزار می شود مشکل ندارد.

کابلی در گفت‌وگو با ایلنا بیان داشت: روی چمن استادیوم کاور کشیده شده و یک ساعت قبل از مسابقه کاور برداشته می‌شود. در کل مجموعه استادیوم مشکلی برای برگزاری بازی ندراد اما نظر نهایی در خصوص برگزاری یا عدم برگزاری داور مسابقه اعلام می‌کند، در حال حاضر هوای مجموعه مشکلی برای برگزاری بازی به مسابقه به یکباره برف سنگینی باریدن بگیرد و بازی برگزار نشود آن یک بحثدیگر است.

وی درخصوص شرایط حضور تماشاگران در استادیوم گفت: به هر حال برف آمده و استادیوم آزادی هم سرپوشیده نیست. ما روی صندلی‌ها را تمیز می‌کنیم اما باز هم صندلی‌ها خیس هستند ولی بلیت ‌فروشی مثل سابق انجام خواهد شد.

رئیس استادیوم آزادی در خصوص اینکه گفته می‌شود کارکنان و کارگران استادیوم آزادی ۳ ماه است حقوق در یافت نکرده‌اند بیان داشت: چنین موضوعی صحت ندارد و یک تاخیری در پرداخت‌ها بود که انجام شد، خوشبختانه ما مشکلی بابت بودجه نداریم.

استقلال بازی بودجه حقوق مس کرمان نیمه نهایی جام حذفی ورزشگاه آزادی صندلی مشکلی استادیوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر