کد خبر: 142938 A

نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال؛

پیش از این دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی موفق شد با برتری بر فولاد خوزستان نخستین تیم فینالیست جام حذفی لقب بگیرد.

مس کرمان موفق شد با عبور از سد استقلال، حریف تراکتورسازی در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور شود.

به گزارش ایلنا، در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی تیم‌های استقلال و مس‌کرمان به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود کرمانی‌ها به پایان رسید تا شاگردان لوکا بوناچیچ موفق شوند با حذف استقلال راهی فینال جام حذفی شده و حریف تراکتورسازان تبریزی شوند.

در این دیدار در نیمه نخست ادینهو در دقیقه ۷ با ضربه ایستگاهی دروازه رحمتی را باز کرد تا کرمانی‌ها یک بر صفر پیش بیفتند، ولی در ادامه امیرحسین صادقی در دقیقه ۱۲ موفق شد با ضربه سر دروازه رودباریان را باز کند تا کار دو تیم به تساوی کشیده شود.

در نیمه دوم در حالیکه بازی در اختیار استقلالی‌ها بود و بیشتر توپ و میدان را آبی‌پوشان تهرانی در اختیار داشتند ولی این مسی‌ها بودند که برنده بازی لقب گرفتند تا راهی دیدار فینال جام حذفی شوند.

در این نیمه یک بار دیگر ادینهو موفق شد در دقیقه ۸۶ در یک ضد حمله خطرناک دروازه رحمتی را برای دومین بار باز کند تا جواز صعود کرمانی‌ها را به فینال صادر کند. لوکا بوناچیچ در اکثر بازی‌هایی که با تیم‌های قلعه‌نویی مواجه شده موفق بوده تا ژنرال و شاگردانش را از پیش رو بردارد.

محمد قاضی از استقلال و علیرضا ابراهیمی از مس از تورج حق‌وردیکارت زرد دریافت کردند.

گفتنی است، این نخستین بار است که مس کرمان راهی دیدار فینال جام حذفی می‌شود در حالیکه در لیگ برتر در قعر جدول قرار گرفته‌اند.

پیش از این دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی موفق شد با برتری بر فولاد خوزستان نخستین تیم فینالیست جام حذفی لقب بگیرد.

دیدار فینال جام حذفی قرار است ۲۵ بهمن‌ماه برگزار شود.

استقلال بازی باشگاه های کشور جام حذفی فوتبال فولاد خوزستان قلعه نویی لیگ برتر ورزشگاه آزادی تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر