کد خبر: 142975 A

علی آقا چقدر به بازیکنان رو بندازد؟

اگر بچه‌ها تا الآن صبر کردند، به خاطر علی دایی بوده و دیگر حرفی نمانده است. علی دایی هم چند بار به بازیکنان رو می‌اندازد و نمی‌شود هر روز واسطه شود.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان اعتصاب کرده‌اند و دنبال مطالبات‌شان بودند.

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در مورد اعتصاب بازیکنان تیم صحبت خاصی نیست، یعنی صحبتی نمانده، بازیکنان به دنبال مطالبات خودشان هستند و چند بازی اخیر را هم به خاطر قول‌هایی که مسئولان باشگاه داده بودند بازی کردند اما خبری نشد و تصمیم گرفتند تمرین نکنند.

وی افزود: ما به عنوان اعضای کادر فنی باید ابزار و شرایط لازم فراهم باشد تا بتوانیم کار کنیم. ما رفتیم سر تمرین اما کسی تمرین نکرد و نتوانستیم کاری کنیم. علی آقا(دایی) به اندازه کافی با بچه‌ها صحبت کرده و اگر بچه‌ها تا الآن صبر کردند، به خاطر علی دایی بوده و دیگر حرفی نمانده است. علی دایی هم چند بار به بازیکنان رو می‌اندازد و نمی‌شود هر روز واسطه شود.

دای متذکر شد: الآن ۵ بازی تا پایان لیگ مانده و بازیکنان هم می دانند اگر لیگ تمام شود، دیگر نمی‌توانند از کسی پول بگیرند. مسئولین باشگاه باید به فکر باشند و مشکلات را حل کنند. بچه‌ها در این مدت با تمام وجود بازی کردند و انتظار دارند باشگاه به قول‌هایی که داده، عمل کند. وقتی باشگاه به قول‌هایی که داده، عمل نمی‌کند، بچه‌ها هم حق دارند اینگونه رفتار کنند.

مربی پرسپولیس اظهار داشت: الآن تکلیف دست ما نیست، بازیکنان هر موقع آمدند سر تمرین، ما هم تمرین می‌کنیم. الآن مسئولین باشگاه باید تکلیف را روشن کنند. ما نمی‌توانیم کاری کنیم و اگر بازیکنان آمدند، تمرین می‌کنیم اما آنطور که من شنیدم، بچه‌ها گفتند تا وقتی باشگاه به تعهداتش عمل نکند، تمرین نمی‌کنند.

وی افزود: ما شانس بسیار خوبی برای قهرمانی داریم اما با این شرایط از قهرمانی فاصله گرفتیم. در این دو ماهه مشکلات زیادی بود و اگر سریع‌تر دست به کار نشوند، مشکلات بیشتر می‌شود. علی دایی با مسئولان باشگاه صحبت کرده و یک قول‌هایی دادند اما نتوانستند عمل کنند و نمی‌دانم چرا نتوانستند به تعهدات‌شان عمل کنند.

دایی در پایان گفت: واقعا حیف است، این همه زحمت کشیدیم و تیم را جمع و جور کردیم و حالا که وقت نتیجه گرفتن است، این مشکلات به وجود آمده است. تیمی که هر سال وسط جدول بود، الآن شانس اول قهرمانی است و چنین شرایطی داریم. اگر مشکلات هفته‌های اخیر نبود، الآن شرایط خیلی بهتری در جدول داشتیم و به راحتی صدر جدول را به تیمی نمی‌دادیم.

بازی پرسپولیس پول جدول علی دایی فوتبال پرسپولیس مشکلات تمرین بازیکنان دایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر