کد خبر: 146143 A

نباید با اردوهای درازمدت بازیکنان را خسته کنیم؛

نباید اردوهای تیم ملی به خاطر مسائل مالی لغو شود. من در جام جهانی ۹۸ مربی تیم ملی بودم هیچ دوره با این وضعیت روبرو نبودیم.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: باید با همدلی تیم ملی قدرتمندی را آماده حضور در مسابقات جام جهانی کنیم.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو باخبرنگار ورزشی ایلنا با اشاره به شرایط این روزهای تیم ملی برای حضور در مسابقات جام جهانی بیان داشت: همه باید دست به دست هم دهیم تا تیم ملی حضور قدرتمندی در مسابقات جام جهانی داشته باشد. البته برای خودم جای تعجب است و نمی‌دانم چرا اردوی تیم ملی در آفریقای‌جنوبی لغو شد و دوباره اعلام کردند قرار است این اردو برگزار شود که جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد: ما باید بازی‌های تدارکاتی در کشورهای آمریکای‌جنوبی برگزار کنیم چراکه آب و هوای این کشورها شبیه برزیل است حتی می‌توانیم از تیم‌هایی که سبک بازی‌شان شبیه رقیبان ما در جام جهانی هستند به ایران دعوت کرده و بازی‌های دوستانه انجام دهیم. نباید با اردوهای دراز مدت بازیکنان را خسته کنیم.

مربی سابق تیم ملی کشورمان خاطرنشان کرد: برخی از مربیان لیگ برتری از فشردگی مسابقات لیگ ناراحت هستند. این فشردگی به خاطر تیم ملی است و همین موضوع باعثشده کیفیت لیگ پایین آمده و تفاوت چندانی بین تیم اول و تیم آخر جدول نباشد. ستاره جدیدی را هم در لیگ شاهد نیستیم

ذو الفقار نسب درخصوص بازی تیم ملی مقابل آرژانتین که بسیاری ایران را از پیش بازنده می‌دانند، بیان داشت: به اعتقاد من بازیکنان تیم ملی بهترین بازی‌شان را مقابل آرژانتین انجام خواهند داد، شک نکنید. ما می‌توانیم درجام جهانی بهترین نتایج را بگیریم. فقط باید مراحل آماده‌سازی را به خوبی پشت سر بگذاریم. نباید اردوهای تیم ملی به خاطر مسائل مالی لغو شود. من در جام جهانی ۹۸ مربی تیم ملی بودم هیچ دوره با این وضعیت روبرو نبودیم.

آرژانتین آفریقای جنوبی اردوی تیم ملی ایران بازی برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی جدول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر