کد خبر: 147388 A

فتح‌الله‌زاده شاید دنبال عنوان جدیدی می‌گردد؛

قلعه‌نویی اسم آنها را واضح بگوید تا وزارت ورزش و فدارسیون فوتبال آنها را از فوتبال دور کنند. قلعه‌نویی چه قصدی از این حرف‌ها داشته؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شاید مدیر عامل استقلال دنبال عنوان جدیدی است که تیمش مقابل ملوان این‌طور بازی کرد و شکست سنگین را متحمل شد.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: نمی‌دانم استقلال با چه انگیره‌ای به انزلی رفت که این‌گونه بازی کرد. استقلال خیلی بی‌تفاوت بازی کرد و هیج انگیزه‌ای نداشتند. شاید پول بچه‌ها را نداده‌اند و شاید هم مدیرعامل استقلال دنبال عنوان جدیدی برای خودش است که تیمش این‌طور بازی کرد و بد باخت. تیمی که در کورس قهرمانی است نباید از این باخت‌ها بدهد تا قهرمانی را از دست ندهد.

وی افزود: قلعه نویی پس از این شکست به بازیکنان استقلال گفته بی‌غیرت بازی کردید و باختید. همین قلعه‌نویی چند هفته است می‌گوید بچه‌های ما با اینکه پول نگرفته‌اند با غیرت‌شان بازی می‌کنند و نتیجه می‌گیرند و از آنها تشکر هم کرد، اما حالا چطور شد تا یک بازی را باخته بازیکنانش بی‌غیرت شده‌اند؟ بازیکن هم حق دارد اما هیچ‌وقت نباید تو روی مربی بایستد چون شنیده‌ام عمران‌زاده حواب قلعه‌نویی را داده است. رایکوف هیچ‌وقت بعد از بازی صحبت نمی‌کرد و هر نتیحه‌ای که می‌گرفتیم یک روز بعد از بازی که همه چیز آرام شده بود صحبت می‌کرد، اما اینها مدام می‌گویند ما قهرمانیم و چون جنبه باخت ندارند این حرف‌ها را می‌زنند.

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: قلعه‌نویی بعد از این باخت گفته آدم‌های کثیف و فکرهای کثیف فوتبال ما را به این روز انداخته‌اند، در اینکه آدم‌های کثیفی در فوتبال ایران هستند و کار می‌کنند هیچ بحثی نیست، اما این آدم های کثیف که قلعه‌نویی می‌گوید چه کسانی هستند؟ حالا یا خودشان هستند یا افراد دیگر هستند را نمی‌دانم، اما قلعه‌نویی اسم آنها را واضح بگوید تا وزارت ورزش و فدارسیون فوتبال آنها را از فوتبال دور کنند. قلعه‌نویی چه قصدی از این حرف‌ها داشته؟ اما سوال من این است که اگر فوتبال ما این قدر کثیف است قلعه‌نویی چرا فوتبال ایران را با این همه کثیفی ول نمی‌کند؟ از قلعه‌نویی خواهش می‌کنیم آستین بالا بزند و این فوتبال کثیف ایران را تمیز کند.

وی در مورد شانس قهرمانی استقلال گفت: استقلال هنوز برای قهرمانی شانس دارد، چون فولاد خوزستان یک تیم جوان است و شاید جنبه این موقعیت را نداشته باشد، البته تیم‌های جوان فوتبال خوبی را ارائه می‌کنند و باید به آنها بها داد تا نسل فوتبال ما عوض شود.

استقلال ایران بازی پول فوتبال فوتبال ایران فولاد خوزستان قلعه نویی وزارت ورزش جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر