کد خبر: 147543 A

لیگ برتر فوتبال در ایستگاه ۲۷؛

تیم فوتبال پرسپولیس نیمه نخست بازی با صبای قم را با ۲ گل برتری به پایان رساند تا شاگردان دایی بخت بالایی برای کسب ۳ امتیاز این بازی داشته باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس نیمه نخست بازی با صبای قم را با ۲ گل برتری به پایان رساند تا شاگردان دایی بخت بالایی برای کسب ۳ امتیاز این بازی داشته باشند.

به گزارش ایلنا، در آخرین دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال عصر امروز از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تیم فوتبال پرسپولیس میزبان صبای‌قم است که این بازی در پایان نیمه نخست با نتیجه ۲ بر صفر به سود سرخ‌پوشان به پایان رسید در حالی‌که رضا عنایتی بر ای صبا یک پنالتی را خراب کرد.

در این نیمه ابتدا در دقیقه ۱۲ محمد عباس‌زاده موفق شد گل راحتی را وارد دروازه صبا کند تا سرخ‌پوشان را پیش بیاندازد. پیام صاقیان که از گوشه سمت راست محوطه جریمه قصد باز کردن دروازه صبا را داشت شوت ناامید کننده‌ای را به سمت دروازه این تیم شلیک کرد که شوت آرام این بازیکن را عباس‌زاده در بین راه دور از دستان طهماسبی دروازه‌بان صبا به تور دروازه دوخت و با ۳ پشتک این گل را جشن گرفت.

در ادامه در دقیقه ۱۹ علیرضا نورمحمدی موفق شد بر روی ارسال کرنر خلعتبری و اشتباه فاحش دروازه‌بان صبا در خروج از دروازه گل دوم را به ثمر برساند تا خیال دایی را بر روی نیمکت راحت کند.

اما در دقیقه ۳۸ علیرضا فغانی در درون محوطه جریمه پرسپولیس خطای پولادی را بر روی بازیکن مهاجم صبا گرفت که البته صحنه مشکوکی بود چراکه بازیکن صبا نامتعادل بود ولی فغانی اعتقاد به پنالتی داشت. رضا عنایتی پشت ضربه پنالتی ایستاد که البته ضربه این بازیکن را نیلسون مهار کرد تا باز هم ستاره این روز‌های پرسپولیس باشد و عنایتی را در به ثمر رساندن دوازدهمین گل خود ناکام گذاشت. عنایتی اگر این توپ را به گل بدل می‌کرد به تنهایی در صدر جدول گلزنان می‌ایستاد.

ترکیب پرسپولیس:نیلسون، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، مهرداد پولادی، حسین ماهینی، حمیدرضا علی عسگری، رضا حقیقی، محمدرضا خلعتبری، پیام صادقیان، قاسم دهنوی و محمد عباس‌زاده

ترکیب صبای قم:مهرداد طهماسبی، روزبه چشمی، ابوالفضل ابراهیمی، مهدی محمدی، محمدامین آرام‌طبع، فرید بهزادی‌کریمی، هادی شکوری، مسعود حق‌جو، حسین بادامکی، رضا عنایتی و مومنی

بازی پرسپولیس جدول دروازه بان صبای قم فوتبال فوتبال پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ورزشگاه آزادی صبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر