کد خبر: 147862 A

منظور از آدم‌ها و فوتبال‌کثیف را نمی‌فهمم؛

مسائل رختکن به خودشان مربوط است و هر مربی یک روشی دارد و هر بازیکن هم شخصیتی دارد. آنچه که مهم است اینکه استقلال باید به فکر بازی‌های بعد باشد چون ۲ بازی مهم با حریفان مستقیم خودش دارد

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال مقابل ملوان غافلگیر شد که این مسأله جزئی از فوتبال است.

مهدی پاشازاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شکست سنگین استقلال در انزلی یک اتفاق بود و از این اتفاقات در فوتبال می‌تواند بیفتد. استقلال مقابل ملوان غافلگیر شد و این مسأله جزئی از فوتبال است. استقلال در چند هفته اخیر خوب بازی نکرده بود و یک بر صفر می‌برد و همانطور که آنجا خوش‌شانس بود، اینجا بدشانس بود و ملوان هر چه زد گل شد. این مساله خیلی اتفاق عجیبی نیست و در فوتبال از این اتفاقات برای بارسلونا و رئال هم می‌افتد.

وی افزود: شنیده‌ام قلعه‌نویی بعد از این باخت بازیکنان استقلال را بی‌غیرت خطاب قرار کرده، به هر حال فشار اصلی روی سرمربی تیم است و عصبانی می‌شود و یک حرفی می‌زند اما این حرف‌ها را نباید زیاد جدی بگیرید. اینکه بازیکنان استقلال پول نگرفته‌اند و همچنان بازی می‌کنند، کاربزرگی است اما بعد از بازی قلعه‌نویی عصبانی بوده و در این حالت آدم خیلی حرف‌ها می‌زند.

این پیشکسوت استقلال متذکر شد: با گفتن قلعه‌نویی بازیکن بی‌غیرت نمی‌شود اما قلعه‌نویی باید یک حرفی بزند که خودش را خالی کند. مسائل رختکن به خودشان مربوط است و هر مربی یک روشی دارد و هر بازیکن هم شخصیتی دارد. آنچه که مهم است اینکه استقلال باید به فکر بازی‌های بعد باشد چون ۲ بازی مهم با حریفان مستقیم خودش دارد و می‌تواند این شکست را جبران کند.

مدافع پیشین استقلال اظهار داشت: بعد از این بازی قلعه‌نویی حرف از فوتبال کثیف و افکار کثیف زده است. نمی‌دانم منظورش چه بوده و نمی‌فهمم به چه کسانی آدم‌های کثیف گفته، اینکه قلعه‌نویی وقتی می‌برد همه سالم هستند اما زمان باخت حرف از آدم‌های کثیف می‌زند را نمی‌فهمم و فرقی هم در اصل ماجرا نمی‌کند. من منظور قلعه‌نویی را از آدم‌ها و افکار کثیف متوجه نمی‌شوم و راجع به چیزی که نمی‌فهمم، صحبت نمی‌کنم.

پاشازاده در پایان و در پاسخ به این سوال که کدام تیم قهرمان لیگ خواهد شد، ‌گفت: هنوز هیچی معلوم نیست و سه تیم مدعی با هم بازی دارند که بازیهای مستقیم، سرنوشت ساز است و تا لحظه آخر قهرمان مشخص نمی شود.

استق

استقلال بارسلونا بازی پول فوتبال قلعه نویی ملوان حرف پاشازاده کثیف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر