کد خبر: 147879 A

امیدوار به صعود به لیگ برتر هستیم؛

فردا با الوند همدان در خانه حریف بازی داریم که بچه‌ها مصمم هستند این بازی را ببرند تا شانس صعود ما بیشتر شود.

مدیرعامل باشگاه‌صنعت نفت‌آبادان گفت: بدشانسی و اشتباهات داوری باعثشد در بازی‌های اخیر نتوانیم نتایج مطلوبی کسب کنیم.

ناصر گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در ۲ بازی اخیر مد نظرمان را نتوانستیم کسب کنیم که هم بدشانسی آوردیم. و هم اشتباهات داوری باعثشد نتوانیم نتیجه بگیریم. مقابل گیتی‌پسند پنالتی واضح ما را نگرفتند و به بازیکن ما اخطار دادند و در دقیقه ۳۰ همان بازیکن را اخراج کردند. ما با مسئولین فدراسیون فوتبال و کمیته داوران صحبت کرده‌ایم و خواستیم تا نظارت بیشتری روی کار داوران باشد تا تیم‌ها در هفته‌های پایانی بیشتر از این ضرر نکنند.

وی افزود: در حال حاضر ۶ امتیار با صدر جدول فاصله داریم اما به صعود به لیگ برتر کاملاً امیدوار هستیم چون با پدیده مشهد در آبادان بازی داریم و در هفته‌های پایانی امتیازات جابجا می‌شود. فردا هم با الوند همدان در خانه حریف بازی داریم که بچه‌ها مصمم هستند این بازی را ببرند تا شانس صعود ما بیشتر شود.

گودرزی در پایان گفت: از شبکه ورزش به شدت گلایه داریم. متاسفانه شبکه ورزش سلیقه‌ای عمل می‌کند و از اول فصل هیچ ارتباطی با مسئولین و کادر فنی صنعت نفت آبادان نداشته و صحنه‌های داوری ما را به راحتی سانسور می‌کنند. نمی‌دانم شبکه ورزش چه سیاستی دارد اما رسانه ملی وظیفه دارد همه را به یک چشم ببیند نمی دانم شبکه ورزش چه مشکلی با صنعت نفت دارد، اما نباید حق یک شهر را نادیده بگیرند و ما حتماً به‌آقای ضرغامی در این رابطه نامه می‌زنیم چون این رفتار در شأن رسانه ملی نیست و این رفتار شبکه ورزش شائبه‌ای را بین مردم‌آبادان به وجود آورده که دست‌هایی پشت پرده هست. ما حتما این مسائل را به ضرغامی اطلاع می‌دهیم تا حق مردم آبادان پایمال نشود.

بازی پشت پرده جدول رسانه ملی صنعت نفت صنعت نفت آبادان کمیته داوران لیگ برتر مشهد همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر