کد خبر: 149755 A

خیلی آماده ام؛

هافبک لژیونر تیم فوتبال ونکوور کانادا با ابراز خرسندی از دعوتش به تیم ملی تصریح کرد: تمام تلاشم را خواهم کرد تا نظر کی روش را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تیم ملی جلب کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مهرداد بیت آشور که از صبح امروز در تمرینات تیم ملی برای بازی با کویت در اردوی تیم ملی حضور یافته است ضمن اعلام این مطلب گفت: خوشحالم اینجا هستم. دیروز به ایران آمدم و کمی خسته‌ام. با تمرینات منظم به شرایط ایده آل خواهیم رسید تا برای بازی روز دوشنبه ۱۲ اسفند با کویت آماده ‌شویم.
وی افزود: همه بازیکنانی که در تیم ملی هستند می‌دانند که باید خوب تمرین کنیم تا از هر نظر برای دیدارهای آینده تیم ملی آماده باشیم.
بیت آشور همچنین درباره شرایط آمادگی‌ اش اظهار داشت: در حال حاضر خیلی‌ آماده‌ام و هیچ مصدومیتی ندارم و با انگیزه بالایی در تمرینات حضور دارم.

وی در مورد شرایط تیم جدیدش در کانادا گفت: ابتدا در آمریکا بازی می‌کردم و سپس به کانادا رفتم و در حال حاضر شرایط خوبی دارم. واقعا از تیمم راضی هستم. ت مام هدفم این است که در تیم ونکوور بهترین بازی‌هایم را انجام دهم و با تلاشی که می‌کنم نظر کارلوس کی‌روش را جلب کنم.

اردوی تیم ملی ایران بازی تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش کانادا کویت شرایط جلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر