کد خبر: 149862 A

هیچ کسی نمی‌داند چه اتفاقی افتاده؛

امیدوارم هر چه زودتر امثال خوردبین به باشگاهی که عمرشان را در این تیم گذراندند، اضافه شوند و همه پیشکسوتان باشگاه زیر یک سقف جمع شده و افتخارات گذشته را تکرار کنند.

سرپرست جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخار می‌کنم جای پیشکسوت محبوبی همچون محمود خوردبین روی نیمکت پرسپولیس می‌نشینم.

محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان این مطلب اظهار کرد: در حال حاضر ۳ بازی تا پایان لیگ باقی مانده و پیشنهاد سرپرستی تیم پرسپولیس به من شد و تمایل داشتند من به عنوان سرپرست انجام وظیفه کنم. من هم دوست داشتم این ۳ بازی را بدون حاشیه روی نیمکت پرسپولیس روی نیمکت تا تیم باشد. من با محمود خوردبین تماس گرفتم و از او اجازه گرفتم و مردم هم خیلی با من تماس گرفتند و تبریک گفتند، این افتخاری است که دوباره روی نیمکت پرسپولیس باشم و به مردم نزدیکتر شوم.

وی در پاسخ به این سوال که جانشینی شیرینی هم برای شما افتخار هست؛ گفت: البته شیریتی را کلاً فاکتور می‌گیریم. من به او احترام می‌گذارم اما به خاطر اینکه آدم بزرگی مثل خوردبین روی این نیمکت بوده، از او اجازه خواستم و خوردبین هم خوشحال شد که من سرپرست پرسپولیس شدم. امیدوارم هر چه زودتر امثال خوردبین به باشگاهی که عمرشان را در این تیم گذراندند، اضافه شوند و همه پیشکسوتان باشگاه زیر یک سقف جمع شده و افتخارات گذشته را تکرار کنند.

سرپرست پرسپولیس در رابطه با مشکلاتی که برای ماشین‌های بازیکنان این تیم به وجود آمده، اظهار داشت: دقیقاً هیچ کسی نمی‌داند چه اتفاقی افتاده است. بازیکن با باشگاه قرارداد داشته و بابت قراردادش ماشین را گرفته و متاسفانه این مسائل پیش آمده و آرامش بچه‌ها به هم می‌خورد. هر روز یک مساله‌ای به وجود می‌آید و الان هم از وزارت ورزش آمده‌اند حسابرسی می‌کنند وپیگیری هستند و امیدوارم هر چه سریعتر این مشکلات حل شود.

وی افزود: به نظر من رویانیان باید در مورد ماشین‌های بازیکنان پرسپولیس که به مشکل خورده پاسخگو باشد یا وزارت ورزش پیگیر باشد. همه سعی ما این است که بدون سر و صدا و حاشیه‌ای این ۳ بازی را انجام دهیم و بتوانیم نتایج زحماتی که در طول فصل کشیده‌ایم را بگیریم.

پنجعلی در پایان در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس گفت: قبلاً هم گفته بودم که واقعاً امسال پرسپولیس پتانسیل قهرمانی را دارد. با توجه به مشکلات بسیار زیادی که داریم شانس قهرمانی را حفظ کرده و با وجود اشتباهات داوری و مشکلات همچنان مدعی قهرمانی هستیم و خودم شانس قهرمانی پرسپولیس را بیشتر از بقیه می‌دانم چون رقیبان ما با هم بازی دارد و این یک فرصت بزرگ برای پرسپولیس است. البته باید در ۳ بازی باقی‌مانده با قدرت تمام در زمین ظاهر شویم و هیچ تیمی را دست کم نگیریم تا به هدف‌مان برسیم.

بازی پرسپولیس پیشکسوتان زمین سر و صدا فوتبال پرسپولیس مشکلات وزارت ورزش ماشین پنجعلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر