کد خبر: 149875 A

هافبک‌ها باید به خط حمله کمک کنند؛

همان‌طور که الشباب در تهران توانست استقلال را شکست دهد استقلال هم می‌تواند در عربستان بر این تیم غلبه کند تا این شکست را جبران کند.

علیرضا اکبرپور در خصوص شکست استقلال مقابل الشباب گفت: استقلال در این بازی خوب کار کرد، مخصوصاً اینکه در نیمه‌اول بازی توپ و میدان را در اختیار داشت، اما در نیمه‌ دوم نتیجه از دست داد و اشتباهات داوری هم در کسب این نتیجه بی تاثیر نبود.
به‌گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، علیرضا اکبرپور در خصوص شکست استقلال مقابل الشباب گفت: شکست‌ جزیی از فوتبال است و هنوز استقلال فرصت زیادی دارد تا این نتیجه را جبران کند. اما مهم این است که استقلال از این شکست‌ درس بگیرد و در بازی‌های بعدی بهتر از فرصت‌های خود استفاده کند.
وی ادامه داد: همان‌طور که الشباب در تهران توانست استقلال را شکست دهد استقلال هم می‌تواند در عربستان بر این تیم غلبه کند تا این شکست را جبران کند.
علیرضا اکبرپور در ادامه گفت: برای اینکه استقلال بتواند مقابل حریفان خود عملکرد بهتری داشته باشد و به امتیاز برسد باید هافبک‌های این تیم در محوطه جریمه حریف بیشتر حضور یابند و خودشان هم برای گلزنی تلاش بیشتری داشته باشند.
پیشکسوت استقلال در خصوص لیست تیم‌ ملی گفت: ‌ سهمیه استقلال باید بیشتر از ۴ بازیکن در تیم‌ ملی باشد. به عقیده من جای بازیکنانی مثل رحمتی، ‌ عمران‌زاده و… در این لیست خالی است. تعجب می‌کنم چه طور تیمی که در رده دوم جدول قرار دارد فقط چهار سهمیه در تیم‌ ملی دارد.

استقلال بازی باشگاه استقلال تیم ملی جدول عربستان فوتبال هافبک الشباب اکبرپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر