کد خبر: 149911 A

شکست در اولین بازی ملاک عدم موفقیت نیست؛

تجربه نشان داده استقلال هم در آسیا می‌تواند خوب نتیجه بگیرد و هم در بازی‌های خارج از خانه خود، با این شرایط فکر می‌کنم استقلال بتواند در آسیا خوب عمل کند، همانطور که در سال‌های قبل همین طور ظاهر شده است.

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: داور چینی با ناجوانمردی باعثباخت استقلال شد.

به گزارش ایلنا، نیما شاهرخ‌شاهی درخصوص شکست استقلال برابر الشباب گفت: این شکست نمی‌تواند مانع موفقیت استقلال در ادامه راه باشد. ما پیش از این تیم‌هایی داشتیم که در شروع بازی‌های آسیایی برنده بودند، اما در ادامه کار نتوانستند موفق عمل کنند. شکست در اولین بازی ملاک عدم موفقیت استقلال در بازی‌های آسیایی نیست و هنوز ۱۵ امتیاز باقی مانده و تجربه هم نشان داده که استقلال هم در آسیا می‌تواند خوب نتیجه بگیرد و هم در بازی‌های خارج از خانه خود، با ابن شرایط فکر می‌کنم استقلال بتواند باز هم در آسیا خوب عمل کند، همانطور که در سال‌های قبل هم همین طور ظاهر شده است.

بازیگر استقلالی تلویزیون ایران در ادمه گفت: استقلال در این فصل با کمبود مهره مواجه است و به نظرم تا این جای کار قلعه نویی شاهکار کرده که استقلال را در بالای جدول نگه داشته است. به نظرم استقلال با غیرتش نتیجه می گیرد، غیرتی که در بین همه اعضای این تیم وجود دارد و تا الان با دل و جان خود کار کردند.

وی در ادمه گفت: با وجود این امکانات و کمک مالی که به استقلال نمی‌شود، این تیم خیلی خوب کار کرده است. همین تیم های عربی رقم قرار داد ۲ بازیکن شان به اندازه کل بودجه باشگاه استقلال است و با این شرایط طبیعی است که استقلال در بعضی از بازی ها نتیجه نگیرد. با همه این احوال اعتقاد دارم استقلال مثل همیشه می تواند با غیرتش برنده این بازی ها باشد.

شاهرخ‌شاهی در ارتباط با لیست انتخابی تیم ملی اظهار داشت: مهم این است که بازیکنان استقلال، تیم ملی را به جام جهانی بردند و این لیست هم هنوز فهرست نهایی بازیکنان ایران در جام جهانی نیست و بیشتربرای بازی های تدارکاتی ایران انتخاب شده است.

بازیگر استقلالی سینما و تلویزیون در پایان گفت: از هواداران استقلال می‌خواهم در این چند بازی باقی مانده بیشتر تیم را حمایت کنند. استقلال همیشه با صدای هواداران و حمایت آنها انرژی می‌گیرد و من امیدوارم آنها در ادامه راه حمایت خود را از تیم بیشتر کنند و ما هم به نوبه خود از این تیم حمایت می کنیم.

استقلال انتخابی تیم ملی انرژی ایران بازی باشگاه استقلال تلویزیون تیم ملی جام جهانی سینما و تلویزیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر