کد خبر: 149923 A

هیچ زمانی را نباید از دست بدهیم؛

به یاد دارم وقتی کی‌روش برای حضور در کادر فنی تیم ملی نمازی را آورد گفت او شاگرد من در آمریکا بوده و می‌تواند به تیم ملی فوتبال ایران کم کند و امروز هم قطعا جدایی نمازی به دلیل ناراحتی بین آنها بوده…

کارشناس فوتبال کشورمان گفت: از ابتدا هم برنامه این بود که بازی با کویت باری تدارکاتی برای تیم ما باشد.

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: از ابتدا کادر فنی تیم ملی ما برنامه داشتند که دیدار با کویت برای ما یک بازی تدارکاتی محسوب شود و حتی تاریخ آن را هم عوض کردند و کویت هم با این موضوع موافقت کرد. به نظر من دیدار با کویت می‌تواند یک بازی تدارکاتی خوب برای تیم ملی ما باشد به خصوص برای بازیکنان جوانی که به اردو دعوت شده‌اند در این دیدار محک می‌خورند.

وی افزود: بازی با کویت با هر نفراتی در تهران برگزار شود می‌توانیم پیروز شویم، اما آنچه مهم است برنامه‌های تیم ملی بر اساس پیش‌بینی‌ها و اصول خودش است. هیچ زمانی را نباید از دست بدهیم چون حتی همین الان هم دیر شده و زمان زیادی را که می‌توانست مفید باشد از دست داده‌ایم.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد جدایی امید نمازی از کادر فنی تیم ملی ایران اظهار داشت: شنیده‌ام کی‌روش گفته کار نمازی را تدارکات تیم ملی هم انجام می‌دهد؛ فکر می‌کنم این حرف اوج کم لطفی کی‌روش است و باید به این نحو ارزیابی کرد که مشکلی بین آنها پیش آمده است. به یاد دارم وقتی کی‌روش برای حضور در کادر فنی تیم ملی نمازی را آورد گفت او شاگرد من در آمریکا بوده و می‌تواند به تیم ملی فوتبال ایران کم کند و امروز هم قطعا جدایی نمازی به دلیل ناراحتی بین آنها بوده و وقتی ناراحتی پیش می‌آید حرف‌هایی به این شکل زده می‌شود. من موافق حرف‌های کی‌روش نیستم چون امید نمازی بسیار آدم باشخصیتی است و به کی‌روش خیلی خدمت کرد و فکر می‌کنم باید قدردان نمازی باشیم و از او تشکر کنیم.

ذوالفقانسب در پایان گفت: پیش‌بینی از حضور ایران در جام جهانی بسیار سخت است چون حریفان ما بسیار قوی هستند و بازیکنان خوبی دارند. فکر می‌کنم هر ۳ بازی ما در جام‌جهانی سخت است و رویارویی با هر کدام از این تیم‌ها روش خاص خود را دارد و باید تیم ما خیلی خوب آماده شود تا عملکرد مطلوبی در جام جهانی داشته باشیم.

ایران بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی فوتبال کادر فنی تیم ملی کویت روش نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر