کد خبر: 150070 A

تخلف مشهود باشد محرومش می‌کنیم:

بنده نظری مبنی بر افزایش میزان رای ندارم ولی من یک عضو از ۵ عضو کمیته انضباطی هستم و دیگر اعضا نیز باید در این باره اظهار نظر کنند.

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از احتمال تجدیدنظر در رای مهدی رحمتی و محرومیت دروازه بان تیم فوتبال استقلال خبر داد.

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن اعلام این خبر در خصوص اظهارات رئیس کمیته انضباطی مبنی بر افزایش جریمه نقدی و احتمال محرومیت رحمتی گفت: آراء کمیته انضباطی قابل تجدید نظر است و در صورتی که دلایل و مدارک مستند دیگری در اختیار کمیته قرار بگیرد طبق قانون احتمال تغییر در رای اولیه وجود دارد.

وی اضافه کرد: احتمال دارد آقای حسن زاده به دلایل و مدارک بیشتری در این زمینه دست یافته باشند و با توجه به شدت تخلف صورت گرفته بخواهند با نظر اعضای کمیته میزان حکم را سنگین تر کنند.

عبداللهی با بیان اینکه سوابق فرد خاطی نیز در میزان رای او تاثیر گذار است، اظهار داشت: رحمتی جزو بازیکنانی است که سابقه تخلفات انضباطی چندانی ندارد و به خوشنامی معروف است ولی در صورتیکه تخلف او مشهود بوده باشد و مدارک لازم هم در اختیار کمیته انضباطی باشد قطعا در رای اولیه تجدید نظر خواهد شد.

وی با بیان اینکه شخصا تصور نمی کنم محرومیت جدیدی برای رحمتی در نظر گرفته شود گفت: بنده نظری مبنی بر افزایش میزان رای ندارم ولی من یک عضو از ۵ عضو کمیته انضباطی هستم و دیگر اعضا نیز باید در این باره اظهار نظر کنند.

عضو کمیته انضباطی ادامه داد: در جلسه عصر امروز پیرامون این مسئله با حضور سایر اعضا بحثو تبادل نظر خواهد شد و تصمیمات لازم در این مورد اتخاذ می شود.

استقلال دروازه بان رئیس کمیته انضباطی فوتبال قانون کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای تخلفات احتمال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر