کد خبر: 150084 A

از حریفان جام جهانی شناخت نداریم؛

واقعیت این است پس از بازیهای مقدماتی جام جهانی هیچ بازی دوستانه ای نداشته‌ایم، ولی با دو بازی پیش‌رو کم‌کم به شرایط ایده آل خواهیم رسید.

مهاجم ملی‌پوش تیم پرسیپولیس گفت: خدا را شکر می کنم که بالاخره بعد از چند ماه تیم ملی می تواند مقابل یک تیم خارجی خوب بازی تدارکاتی داشته باشد و محک جدی بخورد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، محمدرضا خلعتبری در حاشیه تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال گفت: شرایط خوب است و برای بازی مقابل تیم های کویت و گینه خودمان را آماده می‌کنیم. چند ماه است که در غالب تیم ملی بازی جدی انجام نداده ایم و امیدوارم در این مسابقه محک جدی بخوریم تا برای جام جهانی آماده‌تر شویم.

مهاجم تیم ملی در خصوص روند آماده سازی تیم ملی گفت: شرایط تیم ملی در حال بهتر شدن است تا کی‌روش بازی‌ها و اردوهای بهتری را برای تیم ملی برنامه ریزی کند.
وی تصریح کرد: واقعیت این است پس از بازیهای مقدماتی جام جهانی هیچ بازی دوستانه ای نداشته‌ایم، ولی با دو بازی پیش‌رو کم‌کم به شرایط ایده آل خواهیم رسید.
خلعتبری درباره حریفان تیم ملی در جام جهانی گفت: از تیم های حریف شناخت زیادی پیدا نکرده‌ایم. لیگ که تمام شود کی‌روش برنامه‌هایی برای شناخت بیشتر ما از حریفان خواهد داشت. در این حد می‌دانیم که این تیم‌ها از بازیکنان بزرگی برخوردارند و بسیار قدرتمند هستند. البته هدف ما این است که همه توان مان را در این رقابت‌ها به کار بگیریم.

بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی رقابت شکر کویت مقدماتی جام جهانی ملی پوش آماده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر