کد خبر: 150091 A

بازی با کویت تشریفاتی است؛

هدف‌مان این است که با ارائه بازی‌های خوب از نام ایران دفاع کنیم و آبرومندانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به پایان برسانیم.

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال با تشریفاتی خواندن دیدار برابر کویت اظهار داشت: هر بازیکنی در این مسابقه به میدان برود تلاش می کند تا بهترین بازی را انجام دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، خسرو حیدری در حاشیه تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال درباره دیدار با کویت گفت: در واقع بازی با کویت یک دیدار تشریفاتی است. کویت تیم خوبی است و به نظرم هر کسی که در این دیدار به میدان برود تلاش می‌کند تا بهترین بازی را انجام دهد. صعود هر دو تیم به مرحله بعدی قطعی شده و کی‌روش به این بازی به چشم بازی آماده‌سازی برای جام جهانی نگاه می‌کند.

وی یادآور شد: در واقع دیدار برابر گینه اولین بازی تدارکاتی ما به حساب می آید. گینه تیم آفریقایی است که به نظر من بازی با این تیم می‌تواند محک خوبی برای ارزیابی میزان آمادگی بازیکنان تیم ملی باشد.

حیدری در خصوص اهداف تیم ملی در بازی های جام جهانی برزیل گفت: هدف مان این است که با ارائه بازی‌های خوب از نام ایران دفاع کنیم و آبرومندانه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را به پایان برسانیم. همه تیم‌های حاضر در جام جهانی قدرتمند هستند اما ما هم تمام تلاش مان را می‌کنیم تا نتیجه‌ خوبی بگیریم.

استقلال ایران بازی برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی فدراسیون فوتبال کویت ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر