کد خبر: 150102 A

کار اصلی ما تازه شروع شده؛

بازی کردن در جام جهانی بزرگ‌ترین افتخار هر بازیکنی است. ما بازی‌های سختی در برزیل پیش رو داریم، اما خوشحالم که به آرزویم که بازی در جام جهانی است، می‌رسم.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد: در جام جهانی بازیهای سختی پیش رو خواهیم داشت و باید بیش از این خودمان را برای این مسابقات آماده کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سید جلال حسینی ضمن بیان این مطلب گفت: شرایط خوبی را پشت سر می گذاریم. در اردوی جدید یشتر بازیکنان حاضر هستند و دو، سه نفر دیگر هم فردا به تیم اضافه می‌شوند. دو بازی پیش‌رو داریم که شروع اصلی کار ما خواهد بود و امیدوارم در آن موفق شویم. به نظرم این بازی می‌تواند به ما کمک زیادی کند. همه چیز خوب است و بعد از دیدار با کویت به مصاف گینه خواهیم رفت.
مدافع تیم ملی در خصوص حضور در جام جهانی برزیل گفت: بازی کردن در جام جهانی بزرگ‌ترین افتخار هر بازیکنی است. ما بازی‌های سختی در برزیل پیش رو داریم، اما خوشحالم که به آرزویم که بازی در جام جهانی است، می‌رسم. البته اینکه چه کسی بازی کند مهم نیست، در هر حال تصمیم گیرنده نهایی کی‌روش است و امیدواریم تیم ملی موفق باشد.

بازی برزیل تیم ملی تیم ملی فوتبال جام جهانی فدراسیون فوتبال کویت سختی حسینی آرزویم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر