کد خبر: 150261 A

کادر فنی برنامه تمرینات را اعلام کرد؛

کاروان پرسپولیس روز شنبه ۱۷ اسفند ماه تهران را به قصد برپایی اردو در مازندران و حضور در رقابت‌های جام سرداران شهید این استان ترک می‌کند.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، برنامه اردوهای سرخ‌پوشان را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، طبق این برنامه سرخ‌پوشان فردا دوشنبه استراحت خواهند داشت و روز سه‌شنبه در دو نوبت از ساعت‌های ۱۱ و ۱۵:۳۰ تمرین خواهند کرد. تمرینات در روزهای ۱۴ و ۱۵ اسفند ماه در یک نوبت و از ساعت ۱۲ انجام می‌شود و پس از آن تمرین در روز جمعه ۱۶ اسفند تعطیل خواهد بود.

کاروان پرسپولیس روز شنبه ۱۷ اسفند ماه تهران را به قصد برپایی اردو در مازندران و حضور در رقابت‌های جام سرداران شهید این استان ترک می‌کند. پرسپولیس روز ۱۸ اسفند در دو نوبت صبح و بعد از ظهر و روز ۱۹ اسفند در نوبت بعد از ظهر تمرین خواهد کرد.

سرخپوشان در روزهای سه‌شنبه و جمعه ۲۰ و ۲۳ اسفند به مصاف حریفان خود خواهند رفت. بین این دو بازی دو جلسه تمرینی انجام خواهد شد و بازیکنان روز شنبه ۲۴ اسفند استراحت می‌کنند. روز ۲۵ اسفند یک جلسه تمرین در تهران انجام می‌شود و کاروان تیم، روز دوشنبه ایران را به مقصد ارمنستان ترک خواهد کرد.

پرسپولیس روز سه‌شنبه ۲۷ اسفند تمرینات خود را در ارمنستان دنبال کرده و روز چهارشنبه در بازی دوستانه به مصاف حریف خود خواهد رفت.

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس روز پنجشنبه ۲۹ اسفند ماه به تهران باز می‌گردد و کادر فنی روز شنبه یکم فروردین سال ۱۳۹۳ را به بازیکنان مرخصی داده است تا اولین تمرین سرخپوشان در سال جدید روز دوم فروردین ماه برگزار شود که قرار است از ساعت ۱۶ آغاز شود.

ارمنستان ایران بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس رقابت فوتبال پرسپولیس ساری اسفند کاروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر