کد خبر: 150289 A

خسرو شرایط خوبی دارد؛

با توجه به اینکه تیموریان درد شدیدی داشت، نظر جراح نیاز به ترمیم این قسمت بود و آندرانیک امروز مورد عمل جراحی قرار گرفت.

معاون پزشکی اسقلال اعلام کرد با توجه به اینکه آندرانیک تیموریان ۸ماه قبل تحت عمل جراحی سنگین از ناحیه دست قرار گرفته

به‌گزارش ایلنا، امین نوروزی درخصوص وضعیت مصدومیت آندرانیک تیموریان اعلام کرد با توجه به اینکه آندرانیک تیموریان ۸ ماه قبل تحت عمل جراحی سنگین از ناحیه دست قرار گرفته و متاسفانه همان ناحیه در محل یکی از پیچ‌های جراحی دچار ترک‌خوردگی بسیار کوچک شده بودند با توجه به اینکه تیموریان درد شدیدی داشت، نظر جراح نیاز به ترمیم این قسمت بود و آندرانیک امروز مورد عمل جراحی قرار گرفت.

معاون پزشکی ورزشی استقلال در ادامه گفت: ‌ بنا به نظر جراح تیموریان می‌تواند بعد از جراحی که سه الی چهار هفته بعد به دوره فعالیت خود برگردد.

نوروزی در ادامه در خصوص وضعیت بیگ‌زاده گفت: قرار است فردا ساعت ۱۳:۳۰ از وی ام‌آر‌آی بگیریم اگر صدمه‌دیدگی وی که عضله‌ای در ناحیه نزدیکه لگن است ترمیم شده باشد این بازیکن دویدن خود را آغاز خواهد کرد.

وی در خصوص وضعیت ایمان مبعلی گفت: خدا را شکر وضعیت این بازیکن خیلی بهتر شده و از چند روز آینده در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

نوروزی در پایان در ارتباط با وضعیت خسرو حیدری گفت: خسرو شرایط خوبی دارد و در کنار تیم‌ملی است و طی صحبتی که با او داشتم از شرایط خوب خود خبر داد.

استقلال ام آر آی تیم ملی جراحی شکر عمل جراحی شرایط نوروزی تیموریان آندرانیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر