کد خبر: 152162 A

جوراب‌های عیدی مادرم از هر چیزی با ارزش‌تر است؛

هر کسی که به خانه مادرم می‌رود، مامانم به او جوراب کادو می‌دهد. هر وقت مادرم به من جوراب کادو می‌دهد، همانجا جوراب‌هایم را در می‌آورم و جورابی که مادرم کادو داده را می‌پوشم.

مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس برای سال جدید برنامه‌های خاصی دارد.

به گزارش ایلنا، رضا شاهرودی که به مالدینی فوتبال ایران معروف‌ است مدعی شد که در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل مدافع چپ تیم ملی خواهد شد.

صحبت‌های عیدانه‌ی رضا شاهرودی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید.

عید نوروز که می‌آید چه حال وهوایی داری؟

حال و هوای من در کنار خانواده عالی است و به سلامتی کنار خانواده خوش می‌گذرد. هیچ چیزی مثل سلامتی نیست و امیدوارم در سال جدید همه سالم و سلامت باشند. عید که می‌آید، همه چیز تغییر می‌کند و ماه حال و هوای عید را داریم.

نوروز ۹۳ را کجا می‌گذرانی؟

امسال به شمال ایران سفر خواهم کرد. شمال ایران خوب است. نه تنها من، اکثر فوتبالیست‌ها به شمال کشور علاقه دارند. من با خانواده به شمال می‌روم و در کنار خانواده بیشتر خوش می‌گذرد. هر چند مجردی هم حال و هوای خودش را دارد.

یک خاطره جالب از نوروز تعریف می‌کنی‌؟

من متول اول فروردین سال ۱۳۵۱ هستم. اول سال جیب‌ها پر از پول است و کادوها را می‌گیرم. اول عید همه پولدار هستند و بعد از ۱۵ فروردین است که جیب‌ها خالی می‌شود.

بهترین کادویی که تا حالا گرفتی؟

مهم کادو نیست یک شاخه گل هم کفایت می‌کند. مهم این است که به یادت باشند.

تو علاقه خاصی به مادرت داری. نوروز با مادرت چطور می‌گذرد؟

مامانم نه تنها برای من، بلکه برای همه اطرافیان و دوستان جوراب می‌خرد. هر کسی که به خانه مادرم می‌رود، مامانم به او جوراب کادو می‌دهد. ما هم توقعی نداریم و بیشتر ما باید به او رسیدگی کنیم و همان جورابی که به ما می‌دهد ارزشش از هر چیزی بالاتر است. هر وقت مادرم به من جوراب کادو می‌دهد، همانجا جوراب‌هایم را در می‌آورم و جورابی که مادرم کادو داده را می‌پوشم.

تا حالا در نوروز اتفاق بدی برایت افتاده؟

نه خدا را شکر هیچ اتفاق بدی نیفتاده و امیدوارم برای هیچ کسی هم نیفتد چون عید است و دوست دارم همه خوشحال باشند.

تو دو تا دختر دو قلو داری. عید نوروز با دو قلوها چطور می‌گذرد؟

با دوقلوها بودن هر دقیقه‌اش برایم خاطره است و با دو قلوها که به شمال می‌رویم، برای آتش درست کردن کمک می‌کنند تا کباب را برقرار کنیم. بچه‌ها بازی کردن را دوست دارند و فکر می‌کنند هیزم جمع کردن برای آتش درست کردن یک نوع بازی است.

چه آرزویی برای سال جدید داری؟

ان‌شاء‌الله که هیچ کسی ناراحت نباشد و افرادی که وضعیت مالی خوبی ندارند، شب عید جیب‌شان پر پول باشد. هیچی بالاتر از سلامتی نیست و ان‌شاء‌الله مردم سالم باشند. دوستانی که دست‌شان به دهن‌شان می‌رسد، هوای بقیه را داشته باشند تا شب عید به همه خوش بگذرد.

یک دروغ ۱۳ هم می‌گویی؟

رضا شاهرودی دفاع چپ تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل خواهد بود.

بازی برزیل پرسپولیس تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران جام جهانی خانواده شب عید شکر عیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر