کد خبر: 152468 A

آجیل و شیرینی می‌گیرم، CD عیدی می‌دهم؛

رضا یزدانی خواننده محبوب کشورمان سال پرکاری را پشت سر گذاشته و درسال جدید هم برنامه های زیادی دارند.

خواننده محبوب کشورمان سال پرکاری را پشت سر گذاشته و در سال جدید هم برنامه‌های زیادی دارد. یزدانی امیداور است خدا به او سلامتی بدهد تا بتواند مثل گذشته پر شور و با نشاط در خدمت مردم باشد.

گفتگوی عیدانه رضا یزدانی با خبرنگار ایلنا را در زیر می خوانید:

سال ۹۲ برای شما چطور گذشت؟

سال خیلی خوبی بود. آلبوم ساعت ها خوابند که پایانی بود بر ۳ گانه ساعت های من امسال منتشر شد. فیلم بوی گندم که ۲ سال قبل بازی کردم و ترانه خلیج فارس را در آن خواندم و نقش اصلی را هم در آن داشتم اکران شد. چند کنسرت هم در تهران و شهرستان ها داشتم که به خوبی اجرا شد. امسال در جشنواره فیلم فجر هم ۲ فیلم داشتم و افتتاحیه فیلم فجر هم با من بود. در جشنواره موسیقی هم بودم و در روزهای آخر سال هم در یک تئاتر حضور داشتم و سال را با تئاتر به پایان رساندم. امسال هم در تلویزیون، هم در تئاتر، هم در موسیقی و هم در سینما کار کردم و سال خیلی پرکار و پر فشار اما خوبی بود.

نوروز چه حسی به شما می دهد؟

من کاملاً در نوروز آن احساس تحول را دارم. سنگینی یک اتفاق جدید و همه چیز نو شدن را احساس می کنم و این که خدا یک نگاه دیگر به مردم و هموطنان ما می اندازد را حس می کنم و می گیریم.

رضا یزدانی هنوز هم عیدی می‌گیرد؟

مردم خیلی لطف دارند و شاید اسمش عیدی نباشد، اما هر سال آجیل و شیرینی شب عید را که باید بخرم یکی از دوستانم لطف می کند و برایم می فرستد و این کار برایم خیلی ارزشمند است. این لطف مردم است و احساس می کنی که مردم دوستت دارند و این مسائل مسئولیت آدم را بیشتر می کند.

اهل عیدی دادن هم هستی؟

بله؛ همیشه CD هایم همراهم است و به دوستان و فامیل با امضای خودم عیدی می‌دهم.

برای سال جدید چه آرزویی داری؟

همیشه تنها آرزویم برای خودم و خانواده ام و مردم سرزمینم سلامتی و آرامش است که اگر سلامتی و آرامش باشد همه چیز را می شود به دست آورد.

برای سال جدید برنامه خاصی داری؟

همین برنامه هایی که سال ۹۲ داشتم را در سال جدید هم دارم مثل کنسرت تهران و شهرستان ها و سینما و تلویزیون و تئاتر که امیدوارم خدا سلامتی بدهد تا بتوانم با انرژی کار کنم و در خدمت مردم سرزمینم باشم.

یک دروغ ۱۳ از رضا یزدانی؟

استقلال و پرسپولیس دیگر مشکل مالی ندارند و پولدارترین باشگاه های جهان می شوند.

استقلال و پرسپولیس بازی تئاتر جشنواره فیلم فجر جهان خانواده خلیج فارس سینما و تلویزیون عیدی نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر