کد خبر: 152481 A

در عیدی دادن خسیس نیستم؛

مهاجم تیم فوتبال صبای‌قم هنوز هم آرزوهای بزرگی دارد. او که پا به سن گذاشته، همچنان آقای گل فوتبال ایران است اما مدعی شد می‌تواند آقای گل جام‌جهانی برزیل هم بشود.

مهاجم تیم فوتبال صبای‌قم هنوز هم آرزوهای بزرگی دارد. او که پا به سن گذاشته، همچنان آقای گل فوتبال ایران است اما مدعی شد می‌تواند آقای گل جام‌جهانی برزیل هم بشود.

گفت‌وگوی رضا عنایتی با خبرنگار ایلنا را در ادامه بخوانید:

سال ۹۲ برای رضا عنایتی چگونه گذشت؟

جدا از بحثمالی، سال ۹۲ برایم بد نبود. همین که صحیح و سالم هستیم باید خدا را شکر کنیم چون سلامتی بهترین نعمت است که شکر خدا الان سالم هستم.

عید نوروز برای تو چه حال و هوایی دارد؟

طبیعی است که وقتی همه چیز می خواهد تازه شود؛ آدم به فکر فرو می رود و سعی می کند اشتباهات گذشته را تکرار نکند و هم از نظر روحی و هم از نظر اخلاقی نقطه ضعف ها را بر طرف کند و این طوری نباشد که فقط لباس های ما نو شود.

خاطره جالبی از نوروز داری؟

ما که همیشه در نوروز تمرین می‌کنیم و خاطره جالب از عید نداریم. تمرین کردن در عید نوروز خیلی بد است و اگر طوری برنامه ریزی می کردند که در تعطیلات کنار خانواده بودیم؛ خیلی خوب بود. امسال فوتبالیست ها نوروز ندارند و به همین دلیل خیلی سخت می گذرد.

تا حالا در نوروز اتفاق بدی برایت افتاده؟

نه خدا را شکر تا الان اتفاق بدی در نوروز برایم نیفتاده و دعا می کنم هیچ وقت هم نیفتد.

رضا عنایتی هنوز هم کسی عیدی می‌گیرد‌؟

فقط از پدر و مادرم عیدی می گیرم و امسال هم مثل سال های قبل باید عیدی بدهم. من در عیدی دادن خسیس نیستم و هیچ وقت هم نبوده‌ام به خصوص برای عید که سالی یک بار اتفاق می افتد.

بهترین عیدی که تا حالا گرفته‌ای؟

هر سال پول نو از پدر و مادرم می گیرم. همه را نگه داشته ام و بهترین عیدی است.

برای سال نو چه آرزویی داری؟

آرزوی سلامتی چون مهم ترین مساله سلامتی است و بقیه مسائل با کار و تلاش به دست می آید. امیدوارم خودم، خانواده ام و تمام مردم ایران سلامت باشند.

یک دورغ ۱۳ هم می‌گویی؟

رضا عنایتی آقای گل جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل می‌شود.

برزیل پدر پول جام جهانی خانواده شکر صبای قم عیدی فوتبال فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر